LipjaniPress

E rëndë! Dy persona me Covid-19 humbin jetën në Lipjan, ja sa ka shkuar numri i viktimave në këtë qytet

Lajme

Gjatë 24 orëve të fundit 6 persona kanë humbur jetën nga coronavirusi në Kosovë shkruan Ulpianapress.

Pas rezultateve të publikuara nga MSH, 602 persona kanë rezultuar pozitiv dhe 2 mijë 584 janë shëruar.

Dy persona nga Lipjani kanë humbur jetën nga Covid-19, kështu ka njoftuar MSH përmes njoftimit të saj.

Njoftimi nga Ministria e Shëndetësisë:

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Seanca për Haradinajn nesër në ora 09:00

lipjanipress

“Vendi të shkojë në zgjedhje – edhe në mungesën time”

lipjanipress

Vetëvendosje e kërkoi nesër seancën për Demarkacion

lipjanipress

Aktualisht qetësi totale në Mitrovicë

lipjanipress

Mandati për Qeverinë: Ivanov nesër nis konsultimet me partitë politike

lipjanipress

Haradinaj për AFP: Dialogu mund të vazhdojë vetëm nëse Serbia e njeh Kosovën

lipjanipress

Shokon kryetari i Malishevës: Ne shqiptarët e kemi në gjene vjedhjen (Video)

lipjanipress

Labinot Tahiri vjen me një tjetër paralajmërim

lipjanipress

Kritiku i Putinit, sërish në koma – dyshime për shkakun

lipjanipress

Doarsa Kica–Xhelili: kandidate për deputete në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

lipjanipress

Liderja e ekstremit të djathtë e hap fushatën parazgjedhore me sulm kundër islamit radikal dhe globalizimit

lipjanipress

NJOFTIM PUBLIK PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR TË KOMITETIT KOMUNAL VEPRUES NGA PËRFAQËSUESIT E ORGANIZATAVE TË SHOQËRISË CIVILE

lipjanipress
Skip to toolbar