LipjaniPress

Edhe Lipjani pa balotazh: Kandidati i LDK’së merr 56 për qind

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Lidhja Demokratike e Kosovës ka fituar zgjedhjet në raundin e parë në Lipjan.

Kandidati i kësaj partie për kryetar të komunës, Imri Ahmeti ka arritur që të marrë 56 për qind të votave.

Ky rezultat është nga Demokracia në Veprim.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Turqia paralajmëron luftë fetare në Europë

lipjanipress

NISMA për Kosovën dega Lipjan mbajti takim me kandidatët per asamble komunale.

lipjanipress

Hoxha: Kosova, përpos BE’së, nuk ka alternativë tjetër

lipjanipress

“Zaev ka pranuar ndryshimin e kufijve mes Maqedonisë, Shqipërisë dhe Kosovës”

lipjanipress

Tash i takon BE’së ta mbajë premtimin për vizat

lipjanipress

Salla Rinore nuk kishte hapësirë të duhur për ti pranuar të gjithë këta anëtarë dhe simpatizues të cilët bartnin flamuj partiak dhe shtetëror(FOTO+VIDEO)

lipjanipress

QENDRA E LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN, NË NJË TUBIM MADHËSHTOR BËRI PREZANTIMIN E KANDIDATIT PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT DHE KANDIDATËVE PËR KUVENDIN E KOMUNËS SË LIPJANIT.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Haradinaj mesazh nga Franca për Pavarësinë

lipjanipress

Ramush Haradinaj përkrahet fuqishëm në Lipjan!(FOTO)

lipjanipress

Thyhet një pikë e Western Union-it dhe Mobi Shop Endrin në Lipjan

lipjanipress

AKR deri nesër vendos se me kë do të bëjë koalicion

lipjanipress

Vuçiq: Serbia ruan paqen në rajon, nuk pranojmë krijimin e ushtrisë së Kosovës

lipjanipress
Skip to toolbar