LipjaniPress

Edhe Ylli Hoxha përmes premtimeve me asfalt kërkon vota

Lajme

Edhe ai po e bën të njëjtën gjë sit ë gjithë të tjerët.
Ylli Hoxha po e klërkon votën nëpërmjet asfaltit. Thotë se rruga e shtruar në Barilevë, sipas tij dëshmon se si udhëhiqet Komuna. Madje sipas tij, me Albinin kryeministër kosova do të asfaltohet me pak para…

Ky është statusi i plotë I Hoxhës:

“Me buxhet identik per investime kapitale, Komuna e Prishtines ka shtruar dyfish me shume km/rruge se Komuna e Prizrenit.

A e dini pse?

Sepse ne Prishtine qeverise Levizja Vetevendosje, ndersa ne Prizren Klani Pronto!

Me Albinin kryeminister shpenzimet per kilometer te asfalltit se paku do te pergjysmohen!

P.S. Pergezime, Hysen Durmishit per punet ne Barileve!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Veprimtaria Shkencore e Prof.Dr.Vehbi Imeri,doctor i Shkecave të Ekonomisë dhe kandidat për deputet në Kuvendin e Republikës të Kosovës

lipjanipress

19 VITE MË PARË: RRËFIMET PËR PROTESTËN “BUKË PËR GRATË DHE FAMILJET E DRENICËS”

lipjanipress

Gazeta Metro: Vritet Lavdrim Muhaxheri

lipjanipress

Shërbimi Korrektues me qendër gjysmë të hapur edhe në Lipjan

Granit

Gjermania numër rekord vendesh të lira pune

lipjanipress

Deklarata shokuese e ish ushtarit serb: Me eshtrat e shqiptarëve janë shtruar rrugët (VIDEO)

lipjanipress

Gëzohuni, nesër moti do të jetë fantastik

lipjanipress

‘THE ROCK’ ËSHTË SHUMË I MADH PËR MAKINAT E “FAST AND FURIOUS”

lipjanipress

Delegacioni i qytetit Martingy nga Zvicrra ka vizituar Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

Facebook me të ardhura prej 3.57 miliardë dollarë në tremujorin e fundit

lipjanipress

Në sheshin Adem Jashari në Lipjan shumë shpejt do të vendoset Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari

lipjanipress

PDK, LDK, VV, AAK dhe Nisma janë takuar në Tiranë, ja çfarë kanë bidesuar

lipjanipress
Skip to toolbar