LipjaniPress

Familja Curri fal shoferin që ia mbyti vajzën Bleranda

Lajme

Familja e Bleranda Curri ka hapur të pamen në fshatin Korreticë e Epërme të Drenasit, transmeton KTV.

Varrimi i të ndjerës do të bëhet në ora 16.

Familjarë të saj kan njoftuar se sot gjatë ditës do të ndodhë edhe pajtimi me familjen e personit i cili ka goditur me veturë 20 vjeçaren.

Bleranda Curri është vajza e Bedri Currit, ish-ushtarit të UÇK-së, i cili u gjend i vdekur një vit më parë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PDK, LDK, VV, AAK dhe Nisma janë takuar në Tiranë, ja çfarë kanë bidesuar

lipjanipress

Ambasada gjermane në Kosovë hap librin e zisë për Helmut Kohl

lipjanipress

Rockefeller e kishte transplantuar zemrën plot 7 herë

lipjanipress

Ratifikohet Demarkacioni pas 3 vite

lipjanipress

Veton Surroi tallet me vendimin e Qeverisë për t’ia dhënë paratë e sigurimeve veteranëve

lipjanipress

Raportet mes Bashkimit Evropian dhe Donald Trumpit eskalojnë në pikë kritike

lipjanipress

SHBA vret me dron 3 pjesëtarë të Al-Kaidës

lipjanipress

“ENVER SEKIRAQA I LIRË, ALBIN KURTI NË BURG”

lipjanipress

Visar Ymeri: Koha na ka dhënë të drejtë për 10 shkurtin (video)

lipjanipress

Donika Gërvalla kërkon dorëheqjen e Isa Mustafës

lipjanipress

Vdekja e 4-vjeçarit nga qentë, helmim masiv i kafshëve të rrugës nëpër Maqedoni

lipjanipress

Mblidhet Këshilli i AAK’së (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar