LipjaniPress

Familja Misini, mbështetë Forcën për Ndryshim në krye me Ismet Hajrullahun

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Rufc i Vjetër ,26 shtator 2017

Qytetarët dhe votuesit e komunës së Lipjanit gjithnjë e më tepër po rreshtohen në të gjitha vendbanimet duke dhënë mbështetje parezervë për fitoren e madhe dhe Forcën për Ndryshim për Lipjanin në krye me z. Ismet Hajrullahun .
“Kishim kënaqësinë dhe ndiheshim tepër të nderuar që familja jonë mbrëmë priste për vizitë z Ismet Hajrulahu , kandidat për kryetar të komunës së Lipjanit . Ne familja Misini do të mbështesim fuqishëm platformën zhvillimore të z. Hajrullahu për të qeverisur me Lipjanin ,dhe kjo i jep më shumë arsye festes sonë të përbashkët për fitoren e 22 tetorit urime dhe gëzuar” ,kështu shkruan në një letër falënderuese Lulzim Misini nga Rufci i vjetër./LipjaniPress.com

Sektori për Informim

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

FAZ: Brenda Kosovës po krijohet një Republika Srpska

lipjanipress

Zbulohet arsyeja e arrestimit të vëllait të ish-ministrit Jabllanoviq

lipjanipress

⚽️Turniri Tradicional në ⚽️futbollin e vogël ⚽️“Xhavit Kozhani”- BURGIA

lipjanipress

Një shtyllë elektrike në Dobraj të Lipjanit rrezikon seriozisht kalimtarët dhe banoret pranë shtyllës elektrike(FOTO)

lipjanipress

LËVIZJA VETËVENDOSJE! QENDRA NË LIPJAN PREZENTON PROGRAMIN ME TË CILIN DO TË UDHËHEQ KOMUNËN

lipjanipress

Universiteti “Haxhi Zeka” nuk ka para për bursa

lipjanipress

“Tremben” kandidatët, ngritja e KLP dhe KLGJ mund të futet në ngërç (VIDEO)

lipjanipress

Tërmkolli akuzon PDK’në: Po fshiheni pas opozitës

lipjanipress

Grupi i Kumanovës dënohet me 746 vjet burg

lipjanipress

Çka po ndodh, blindohet Moska me trupa, raketa dhe avionë

lipjanipress

Si do të përgjigjej NATO nëse Serbia anekson Veriun?

lipjanipress

Cormack: Kosova nuk mund të krahasohet me rastin e Republikës Serbe  

Rexhep Isufi
Skip to toolbar