LipjaniPress

Familja Misini, mbështetë Forcën për Ndryshim në krye me Ismet Hajrullahun

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Rufc i Vjetër ,26 shtator 2017

Qytetarët dhe votuesit e komunës së Lipjanit gjithnjë e më tepër po rreshtohen në të gjitha vendbanimet duke dhënë mbështetje parezervë për fitoren e madhe dhe Forcën për Ndryshim për Lipjanin në krye me z. Ismet Hajrullahun .
“Kishim kënaqësinë dhe ndiheshim tepër të nderuar që familja jonë mbrëmë priste për vizitë z Ismet Hajrulahu , kandidat për kryetar të komunës së Lipjanit . Ne familja Misini do të mbështesim fuqishëm platformën zhvillimore të z. Hajrullahu për të qeverisur me Lipjanin ,dhe kjo i jep më shumë arsye festes sonë të përbashkët për fitoren e 22 tetorit urime dhe gëzuar” ,kështu shkruan në një letër falënderuese Lulzim Misini nga Rufci i vjetër./LipjaniPress.com

Sektori për Informim

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

FAZ: Brenda Kosovës po krijohet një Republika Srpska

lipjanipress

Kjo është gruaja që e dogji Shqipërinë në vitin ’97 (Video)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti, uron qytetarët lipjanas për përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës

lipjanipress

Zyrtarët e QKU: Bajram Rexhepi është në komë artificiale

lipjanipress

Përplasen dy trena mes vete, disa të lënduar (Foto)

lipjanipress

Historia prekëse e ushtarit që shërbeu në Kosovë (Video)

lipjanipress

Edhe Ylli Hoxha përmes premtimeve me asfalt kërkon vota

lipjanipress

Ministri i FSK-së nuk e ka refuzuar pagën me rritje

lipjanipress

Njëqind e dyzetë vjetë nga Shpërngulja e Shqiptarëve nga Trojet e Tyre Etnike

lipjanipress

H.S.Zeneli: Nait, mbushu me forcë dhe eja në debat (Foto)

lipjanipress

Musliu: Lugina e Preshevës ndihet e fyer, Kosova nuk i ndihmon asgjë

lipjanipress

Kthehet në rigjykim rasti i Oliver Ivanoviq-it

lipjanipress
Skip to toolbar