LipjaniPress

Familjari e konfirmon vdekjen e Lavdrim Muhaxherit

Lajme

Një familjarë i Lavdrim Muhaxherit e ka pranuar me anë të një statusi në facebook se Lavdimi është vra në Siri
Lajmi për vrasjen e Lavdim Muhaxherit që u dha në disa media që u thirren në burime të Ministrisë së Brendshme. Pas u dha lajmi ai ka filluar që të qarkullojë më të madhe nëpër rrjetet sociale

I fundit që e ka konfirmuar vrasjen e Muhaxherit është vëllai i tij, apo së paku kështu ai i referohet atij, i cili ka njoftuar në Facebook për vrasjen e tij.

“Selam alejkum vllahen ju njoftojmë se vllau jem Lavdrimi ka ra shehid inshaAllah Allahu e past panu ne mesin e shehidan tpejgamereve e njerëzve te mir. Amin”, ka shkruar ai.

Për vrasjen e Lavdimit mediat kanë konfirmuar disa hërë, por asnjëherë nuk janë konfirmuar zyrtarisht. /GazetaExpress/

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Miratohet rezoluta: Krijimi i Ushtrisë në koordinim me SHBA dhe NATO’n

lipjanipress

Kjo ishte bomba e Ismet Beqirit për Ushtrinë

lipjanipress

Haradinaj nesër para Gjykatës në Colmar ballafaqohet me akuzat e Serbisë

lipjanipress

I pari i Lipjanit Imri Ahmeti me bashkëpunëtorët e tij po ashtu sot kanë vizituar punimet në Llugagji

lipjanipress

Asnjë qeveri s’mund ta ndalë punën e Gjykatës Speciale

lipjanipress

Në Kosovë rritet numri i përdoruesve të narkotikës nën moshën 18 vjeç

lipjanipress

92 të vdekur nga rrëshqitjet e dheut në Kolumbi

lipjanipress

Mbi 106 të vdekur në ortekun e borës në Afganistan

lipjanipress

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi shoqatën e të burgosurve politik në Lipjan

lipjanipress

Mbahet mbledhja konsultative e bordit të drejtorëve

lipjanipress

Adem Grabovci në Gjykatë, po merret në pyetje për rastin e Fatmir Limajt(VIDEO)

lipjanipress

Mirsad Tahiri: Jemi me Kombë Ashkanli, Jo RAE

lipjanipress
Skip to toolbar