LipjaniPress

Filloj punimi i rruges në fshatin Shale me gjatesi 2.2 km

Lajme Lipjani

Sot në fshatin Shalë të Komunës së Lipjanit në prani të shumë qytetarëve filloj punimi i asfaltimit me gjatesi 2.2 km – investitor Komuna e Lipjanit , për asfaltimin e rrugëve të cilat dukshëm lehtësojnë jetën e këtyre banorëve, Dino Compani shkruan./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Imri Ahmeti sot në shënimin e ditës së SHFMU “Haradin Bajrami “në Magurë

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Grainca: LDK e gatshme në çdo moment për zgjedhje

lipjanipress

Arrestohet Shpend Ahmeti në Milano

lipjanipress

Nipi i Adem Jasharit ia ktheu pushkën KFOR-it (Video)

lipjanipress

DnV nis fushatën “As unë nuk votoj kandidatë të korruptuar”

lipjanipress

Zgjedhjet presidenciale, Serbia do të hapë 90 vendvotime në Kosovë

lipjanipress

U mbajt mbledhja e 3-të me radhë e Kuvendit Komunal të Lipjanit

lipjanipress

QKUK më saktësisht në zyrat e administratës kishin hyrë persona të dyshuar

Press Lipjani

Zbulohet lista, këta janë kandidatët për deputetë nga PDK-ja

lipjanipress

Sekuenca gjatë nënshkrimit të marrëveshjes së bashkëpunimit në mes të Kryetarit Imri Ahmeti dhe Ministres Hykmete Bajrami(VIDEO)

lipjanipress

Shpend Ahmeti flet për jahtin, bëhet horë

lipjanipress
Skip to toolbar