LipjaniPress

Filloi edhe asfaltimi i rrugës Magure-Blinajë (FOTO)

Lajme Lipjani

Në vendin e përurimit të projektit  ishte edhe kryetari i komunës Ahmeti , njekohesisht edhe punëkryersit e kësaj rruge kompania Dino,  ku tashmë edhe është deshmuar cilesia dhe puna ne qdo projekt qe i është dhën kësaj kompanie, rruga e cila do asfaltohet ka nje shtrirje prej 3195m./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Vucic: Serbët BE’në e shohin si makineri që bën presion për Kosovën

lipjanipress

Kuvendi debaton për transformimin e FSK-së në ushtri

lipjanipress

Sindikatat e rajonit debatojnë për kohezion social dhe avancim të të drejtave të punëtorëve

lipjanipress

Nxënësit në Ferizaj u qëlluan me thikë, ndaj tyre do të merret masa

lipjanipress

Prishtinë, kështu i shmanget aksidentit që ka mundur të jetë tragjik (Video)

lipjanipress

Publicitet me hapësirën reklamuese në Portalin LipjaniPress ju do të jeni më afër votuesve potencialë tuaj.

lipjanipress

Kusari – Lila zotohet për angazhim të mëtutjeshëm në tolerancën ndërfetare

lipjanipress

Bosch thotë se Kosovës është dashur t’i hiqen vizat në vitin 2010

lipjanipress

A duhet shkuar në zgjedhje të parakohshme sipas kryeministrit Mustafa?

lipjanipress

Përurohet projekti i përbashkët në mes Komunës së Lipjanit dhe UNDP (Foto)

lipjanipress

Tërheqja e Thaçit dhe Veselit nga Specialja- A u tradhtuan e shfrytëzuan deputetët e PDK’së?

lipjanipress

Pritje madhështore për kryetarin Imri Ahmeti nga banorët e fshatit Bujan(Video+Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar