LipjaniPress

Fillon izolimi dhe riparimi i pjesës së jashtme të objektit të Komunës (Foto)

Lajme Lipjani

Kanë filluar sot punimet në realizimin e projektit për izolimin dhe riparimin e pjesës së jashtme të objektit të Komunës së Lipjanit.
Punimet nga afër i kanë përcjellë, Drejtori i Administratës Komunale Avni Olluri dhe Shefi i kabinetit të kryetarit Burim Rrustemi.
Ky projekti i cili ka filluar të implementohet është donacion nga Kryesia e Këshillit Turk në Kosovë.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Po duam punë, mjaftë me mashtrime

lipjanipress

Shala i LDK’së: Si ka mundësi që veturat e Komunës së Prishtinës të shpenzojnë nga 25 litra në 100 km?

lipjanipress

Adem Grabovci në seancën gjyqësore dëshmitar i Prokurorisë në gjykimin e Fatmir Limajt(VIDEO)

lipjanipress

Lipjani në hall me hajnat e kapakëve të pusetave

Granit

Përgatitje për luftë? Rusia stërvit edhe fëmijët për të qëlluar me armë (VIDEO)

lipjanipress

Beteja e Presidentit për fajësimin e bashkësisë ndërkombëtare

lipjanipress

Më 7 maj mbahen zgjedhjet për Bashkinë e Kavajës

lipjanipress

Edhe një premtim i Stavilecit : “Kosova e Re” do të punësojë deri 10 mijë persona

lipjanipress

‘FSK’së i duhen 10 vjet që të arrijë nivelin e nevojshëm të Ushtrisë’ (Video)

lipjanipress

Fillon sot gjysmëvjetori i dytë në shkollat e Maqedonisë

lipjanipress

U mbajt mbledhja e 3-të me radhë e Kuvendit Komunal të Lipjanit

lipjanipress

Ambasadori Delawie i drejtohet edhe Kuvendit: Hidheni poshtë projektligjin për ushtrinë

lipjanipress
Skip to toolbar