LipjaniPress

Fillon izolimi dhe riparimi i pjesës së jashtme të objektit të Komunës (Foto)

Lajme Lipjani

Kanë filluar sot punimet në realizimin e projektit për izolimin dhe riparimin e pjesës së jashtme të objektit të Komunës së Lipjanit.
Punimet nga afër i kanë përcjellë, Drejtori i Administratës Komunale Avni Olluri dhe Shefi i kabinetit të kryetarit Burim Rrustemi.
Ky projekti i cili ka filluar të implementohet është donacion nga Kryesia e Këshillit Turk në Kosovë.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Dega e PDK-së në Lipjan sqaron qytetarët lipjanas me të vërtetën rreth aderimit të z.Idriz Maliqi në PDK

lipjanipress

Behxhet Pacolli nëse ia donë të mirën Kosovës e shqyrton pozicionin tuaj në këtë qeveri.

lipjanipress

Kocijancic tregon se për çfarë do të bisedohet në Bruksel

lipjanipress

Pas njohjes, Hoxhaj viziton Singaporin për bashkëpunim ekonomik(VIDEO)

lipjanipress

Në Gjermani, mërgimtarët e kapin mat Shpend Ahmetin në një vikend tjetër të shtrenjtë (Foto)

lipjanipress

Lipjan dhe në këto vende nesër do të ketë reduktime të rrymës

lipjanipress

Sabit Pacolli:Tentim vrasja ndaj avokatit, Azem Vllasi, është një sulm ndaj drejtësisë në Kosovë.

lipjanipress

Kroatëve po iu pengon arrestimi i Haradinajt, akuzojnë Serbinë

lipjanipress

Krime kundër njerëzimit në Siri, mbi 70 të vdekur në mesin e tyre edhe fëmijë vriten me helm kimikë

lipjanipress

Abdullahu: Demarkacionin e çojmë bashkë me PDK-në në Kuvend, s’e dimë datën

lipjanipress

Klan Kosova: Zgjedhjet e reja më 28 maj ose 4 qershor

lipjanipress

Vazhdojnë kërkimet për katërvjeçarin e humbur – FSK iu del në ndihmë

lipjanipress
Skip to toolbar