LipjaniPress

Fillon turniri “Kupa e Pavarësisë 2017”

Lipjani

Nën patronatin e Kryetarit të Komunës Imri Ahmeti, ka filluar sot turniri në futboll të vogël “Kupa e Pavarësisë 2017”,

aktivitet i cili po mbahet për nder të 17 Shkurtit Ditës së Pavarësisë së Kosovës. Në këtë turnir kanë shprehur interesim dhe janë paraqitur 34 ekipe./publikuar në KLFZ/


Ndërsa finalja e këtij turniri do të mbahet më 17 Shkurt me rastin e shënimit të Ditës së Pavarësisë./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt konsultativ me Këshillin e drejtorëve

lipjanipress

Katër aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje janë liruar nga masa e arrestit shtëpiak respektivisht paraburgimit.

lipjanipress

Nën patronatin e Kryetarit të Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, sot në Qendrën Kulturore “Tahir Sinani”, është mbajtur Akademi Përkujtimore,(VIDEO)

lipjanipress

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

lipjanipress

21 Masi Dita Botërore të Sindromes “Down”

lipjanipress

KEDS ka njoftuar për vendet që do të kenë ndërprerje të rrymës gjatë ditës së nesërme

Press Lipjani

Njoftim për qytetarët e Lipjanit (FOTO)

lipjanipress

Familja e Azem Berishës nga Janjeva në përkrahje të z. Hajrullahu

lipjanipress

Në fshatin Bregu i Zi të Komunës së Lipjanit është vë gurthemeli i shkollës së re. (FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Imri Ahmeti LDK-Lipjan (Blinaj) është koha që të qeverisim pa ortak.

lipjanipress

Vandalizmi në shkolla shfaq papërgjegjësinë e institucioneve

lipjanipress

Njoftim: Organizata “Iniciativa për Zhvillimin e Bujqësisë së Kosovës” (IADK)

lipjanipress
Skip to toolbar