LipjaniPress

Flet shoku i ngushtë i të vrarit Aulon Zeka

Lajme

Dy persona janë arrestuar dhe po intervistohen lidhur me vrasjen e 16 vjeçarit Aulon Zeka. Ndërkohë, shoku i ngushtë i të ndjerit, ka treguar për takimin e tyre të fundit.

Për Aulonin ka folur shoku i tij i ngushtë Shpëtim Sopjani. Ai ka treguar për takimin e tij të fundit, por edhe për pyetjet që e shqetësojnë.

Sopjani dhe Zeka të dy merreshin me fotografi.

“Para 4 ditë më ka thirr me dalë. E kam ble një aparat e ai tani më tha me i bo fotografi”, tregoi ai për Klan Kosovën.

Ai shtoi se gjatë kohës sa rrinin bashkë Zeka nuk e kishte përmendur se po e shqetëson dikush.

“Me ditë e kisha zbardh vetë këtë rast. Veç me ditë kush edhe pse”, tha ai.

Aulon Zeka është gjetur i vrarë të shtunën në mëngjes me katër plumba në rrugën ‘Gjon Sereqi’ në Prishtinë.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Nuk ndryshon mënyra e votimit për mërgimtarët

lipjanipress

Daçiq anulon vizitën në Kroaci, ashpërsohen tonet mes dy shteteve

lipjanipress

92 të vdekur nga rrëshqitjet e dheut në Kolumbi

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Nisma planifikon të nisë mocion mosbesimi kundër Qeverisë

lipjanipress

Turqia do të dërgojë Holandën në Gjykatën Europiane të të Drejtave të Njeriut

lipjanipress

Daka e KQZ’së: Ne jemi gati për zgjedhje, obligimet e tjera i kryen Qeveria

lipjanipress

Familja Jashari pret zyrtarët e AAK’së në Kullën e saj (Foto)

lipjanipress

Gjenden të vdekur 10 ushtarë në Kashmir, u zunë nga orteku

lipjanipress

Call Center Agent bewerben Sie sich als Mitarbeiter im Kundenservice für Vodafone (Prishtina)

lipjanipress

Policia Merr në Pyetje Deputetin Milaim Zeka për Shmangie nga Tatimi

lipjanipress

Shumë fshatra të Lipjanit tashmë tre ditë pa rrymë

lipjanipress
Skip to toolbar