LipjaniPress

Flet shoku i ngushtë i të vrarit Aulon Zeka

Lajme

Dy persona janë arrestuar dhe po intervistohen lidhur me vrasjen e 16 vjeçarit Aulon Zeka. Ndërkohë, shoku i ngushtë i të ndjerit, ka treguar për takimin e tyre të fundit.

Për Aulonin ka folur shoku i tij i ngushtë Shpëtim Sopjani. Ai ka treguar për takimin e tij të fundit, por edhe për pyetjet që e shqetësojnë.

Sopjani dhe Zeka të dy merreshin me fotografi.

“Para 4 ditë më ka thirr me dalë. E kam ble një aparat e ai tani më tha me i bo fotografi”, tregoi ai për Klan Kosovën.

Ai shtoi se gjatë kohës sa rrinin bashkë Zeka nuk e kishte përmendur se po e shqetëson dikush.

“Me ditë e kisha zbardh vetë këtë rast. Veç me ditë kush edhe pse”, tha ai.

Aulon Zeka është gjetur i vrarë të shtunën në mëngjes me katër plumba në rrugën ‘Gjon Sereqi’ në Prishtinë.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

NJOFTIM PUBLIK PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR TË KOMITETIT KOMUNAL VEPRUES NGA PËRFAQËSUESIT E ORGANIZATAVE TË SHOQËRISË CIVILE

lipjanipress

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi shoqatën e të burgosurve politik në Lipjan

lipjanipress

Nderohen dhe përkujtohen dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Reçica: Asociacioni sipas ligjeve të Kosovës

lipjanipress

Policia: Disa raste penale dhe 14 incidente të ndryshme gjatë zgjedhjeve

lipjanipress

19 vjeçari pranoi se ka kryer vrasjen, u dënua me 5 vjet burg

lipjanipress

Izraeli: Serbia do të provojë ta fusë trenin përsëri, bashkë me ushtri

lipjanipress

Ministri Bytyqi dhe ambasadori gjerman Heldt flasin për cilësinë e arsimit

lipjanipress

Shteti po humbet mijëra euro nga mos shitja e pasurisë së sekuestruar (Video)

lipjanipress

Rrëzohet shtylla elektrike në Lipjan Femijet luajn me rrymen (FOTO)

lipjanipress

Adem Grabovci në seancën gjyqësore dëshmitar i Prokurorisë në gjykimin e Fatmir Limajt(VIDEO)

lipjanipress

Ambasadorja gjermane: Jemi të dëshpruar me propozimin për Ushtrinë

lipjanipress
Skip to toolbar