LipjaniPress

Flet vajza e Ramiz Lladrovcit, thotë se vetura i është thyer për herë të dytë

Lajme

Kosovare Lladrovci, vajza e kreut të komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, po deklaron se kjo nuk është hera e që nga persona ende të panjohur po iu thyhet vetura.
Ajo për T7 ka deklaruar se është hera e dytë që brenda këtij viti po iu dëmtohet vetura.

Ajo beson se organet e drejtësisë do ta zbulojnë rastin se shpejti.

E pyetur nëse la dyshime tek dikush ajo tha se nuk e din se kush ia ka thyer veturën dhe se nëse kjo ka ndikuar si pasojë e debatit te fundit të babit të saj me hoxhën e Drenasit, Mulla Osmanin.

Ajo tha se e ka dëgjuar atë se çfarë ka ndodhur mbrëmë Por qe thotë se nuk e din nëse kjo mundë të jetë arsyeja e sulmit

E policia po i vazhdon hetimet rreth kësaj çështjeje.

“Rreth orës 12:00të ditës së sotme, policia ka marrë informacionin se një veturë e tipit Golf 6 është thyer. Policia gjendet në vendin e ngjarjes dhe po i vazhdon hetimet”, ka thënë Flora Ahmeti nga policia e Kosovës.

Në vendin e ngjarjes tashmë gjenden edhe njësitë e forenzikës në policinë e Kosovës.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mbetet e bllokuar rruga “Eqrem Çabej” pas plagosjes me armë zjarri

lipjanipress

QENDRA E LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN, NË NJË TUBIM MADHËSHTOR BËRI PREZANTIMIN E KANDIDATIT PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT DHE KANDIDATËVE PËR KUVENDIN E KOMUNËS SË LIPJANIT.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Banka Qendrore e Kosovës paralajmëron qytetarët të kenë kujdes me Bitcoin!

lipjanipress

Veseli: Luta mund të hidhërohet, por LDK nuk është as e dyta në Gjilan

lipjanipress

Ta ndihmojm Florentin i cili është diagnostifikuar me Leukemia Akute.

lipjanipress

Kush po e furnizon Serbin të mbledhë dëshmi kundër UÇK’së

lipjanipress

Partitë në pushtet dhe ato në Opozitë takohen për demarkacionin

Press Lipjani

Haradinaj mesazh nga Franca për Pavarësinë

lipjanipress

Hoxhaj: PDK parti që i vendos interesat e qytetarëve gjithnjë të parat

lipjanipress

Rrëfimi i Hamëz Jasharit, pak ditë para sulmit nga forcat serbe (Video)

lipjanipress

Grupi Koha tenton të fitojë financiarisht nga plagosja e Azem Vllasit

lipjanipress

Roberts: Serbia dhe Kosova duhet të shkëmbejnë territorin

lipjanipress
Skip to toolbar