LipjaniPress

FOTOLAJM/ Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti

Lipjani

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti gjatë ditës së sotme me bashkëpunëtorët e tij, ka bërë homazhe dhe ka vënë kurorë lulesh pranë lapidarit të Dëshmorit, Xhavit Kozhani ( Burgija ) dhe martirëve të fshatit Ribar i Madh./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Reflektime nga Pajtimet e Gjaqeve (Ismail Gashi)

lipjanipress

“Në Lipjan fitoi Imri Ahmeti , jo LDK-ja !”

lipjanipress

Mbahet mbledhja e rregullt konsultative e Këshillit të Drejtorëve

lipjanipress

Apel Urgjent Ta Ndihmojm Familjen Hashani (Gadime e Ulët)

lipjanipress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti, uron qytetarët për Vitin e Ri 2021

lipjanipress

Berat Buzhala godet Shpend Ahmetin dhe e quan Kavec

lipjanipress

Kryetari i AKR-së,Behxhet Pacolli ka qendruar në komunën e Lipjanit

lipjanipress

REAGIM: PDK – Dega Lipjan

lipjanipress

Ndërsa në emër të familjarëve para të pranishmëve fjalë rasti ka mbajtur edhe përfaqësuesi i fshatit Ribar i Vogël, Nysret Kelmendi.

lipjanipress

Astrit Fazliu: I Thirrur vet kampion me taksapagues të qytetarëve të Lipjanit.

lipjanipress

“Topliqani per Sejdiun” mbledh 2765€ per 12 ore

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti dhe Kryeministri Avdullah Hoti përuruan shkollën e re në Magurë të Lipjanit

lipjanipress
Skip to toolbar