LipjaniPress

FSHATI BABUSH MBËSHTETË SELATIN RETKOCERIN PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Kandidati për kryetar të komunës së Lipjanit, Selatin Retkoceri ka vazhduar komunikimin me qytetarët dhe shpalosjen e programit qeverisës të Lëvizjes VETËVENDOSJE! Babushi ishte fshati ku kryetari Selatin Retkoceri prezantoi zotimet e tij për mandatin katër vjeçar, duke theksuar se ai do të drejtoj komunën në bashkëpunim me qytetaret.

Në bashkëbisedim me banorët e fshatit Babush, kandidati për kryetar Selatin Retkoceri prezantoi programin për zhvillimin ekonomik lokal, punësimin, zhvillimin e bujqësisë dhe mbështetjen e bujqve, arsim cilësor dhe për të gjithë, shëndetësi sa më afër qytetarëve, mbështetje për zhvillimin e potencialit të të rinjve, ujë të pijshëm e përpunimin e ujërave të zeza, ndërsa banorët e fshatit i dhanë mbështetje Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe Selatin Retkocerit si kryetar i ardhshëm i komunës së Lipjanit./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Intelektuali Agim Bahtiri godet komandantët

lipjanipress

Kryetari i AKR-së,Behxhet Pacolli ka qendruar në komunën e Lipjanit

lipjanipress

Aksident në rrugën Kumanovë-Shkup, rikahëzohet komunikacioni

lipjanipress

Struga me Ziadin Selën

lipjanipress

Vajza e mbijetuar e Hamzë Jasharit rrëfën tmerrin që kishte ndodhur në mars të vitit 1998 (VIDEO)

lipjanipress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

lipjanipress

Adem Grabovci në Gjykatë, po merret në pyetje për rastin e Fatmir Limajt(VIDEO)

lipjanipress

Kongresisti Rohrabacher i shkruan Nikoliqit: Këmbeni territoret me Kosovën (Dokument)

lipjanipress

Biografi nga Ylli Shala Kandidat në Asamblen Komunale nga radhet e Nisma për Kosovën.

lipjanipress

Vetëvendosje mban sot konferencë për media

lipjanipress

Emrat e përsonave nga komuna e lipjanit të cilët jan fut në listen e veteranëve të UÇK’së

lipjanipress

Drejtori i Klinikës: Vllasi jashtë rrezikut, aktualisht s’ka nevojë për ndërhyrje kirurgjike

lipjanipress
Skip to toolbar