LipjaniPress

FSHATI BABUSH MBËSHTETË SELATIN RETKOCERIN PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Kandidati për kryetar të komunës së Lipjanit, Selatin Retkoceri ka vazhduar komunikimin me qytetarët dhe shpalosjen e programit qeverisës të Lëvizjes VETËVENDOSJE! Babushi ishte fshati ku kryetari Selatin Retkoceri prezantoi zotimet e tij për mandatin katër vjeçar, duke theksuar se ai do të drejtoj komunën në bashkëpunim me qytetaret.

Në bashkëbisedim me banorët e fshatit Babush, kandidati për kryetar Selatin Retkoceri prezantoi programin për zhvillimin ekonomik lokal, punësimin, zhvillimin e bujqësisë dhe mbështetjen e bujqve, arsim cilësor dhe për të gjithë, shëndetësi sa më afër qytetarëve, mbështetje për zhvillimin e potencialit të të rinjve, ujë të pijshëm e përpunimin e ujërave të zeza, ndërsa banorët e fshatit i dhanë mbështetje Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe Selatin Retkocerit si kryetar i ardhshëm i komunës së Lipjanit./LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

A duhet shkuar në zgjedhje të parakohshme sipas kryeministrit Mustafa?

lipjanipress

LDK-Lipjan Reagon Demantim Levizjës Vetëvendosje!(FOTO)

lipjanipress

Kush po e furnizon Serbin të mbledhë dëshmi kundër UÇK’së

lipjanipress

Shkupi reagon ndaj Edi Ramës: Mos u merr me Maqedoninë

lipjanipress

Osmani: Kur thosha se PDK-ja nuk i respekton marrëveshjet, në LDK shanin e bërtisnin

lipjanipress

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie, zgjedhjet e sotme në Kosovë, vlerësohen si shenjë e pjekurisë demokratike të vendit

lipjanipress

Të rinjtë të gatshëm t’i shërbejnë Ushtrisë së Kosovës

lipjanipress

“Në Lipjan fitoi Imri Ahmeti , jo LDK-ja !”

lipjanipress

Gazetari Musa Mustafa është kërcënuar me jetë, përmes një SMS-je të dërguar në gjuhën serbe nga një numër i operatorit IPKO.

Press Lipjani

Deklarat Primare 25 Pikëshe nga Lëvizja Për Ndryshim

lipjanipress

AMBASADA BRITANIKE: QEVERIA ARGUMENTOI LIGJSHMËRINË E DREJTORIT TË DOGANAVE

lipjanipress

Gjatë fundjavës në Shkup 23 aksidente, një i lënduar rëndë disa veta më lehtë

lipjanipress
Skip to toolbar