LipjaniPress

Fshati Smallush mbështetë programin e Lëvizjes Vetëvendosje! dhe Selatin Retkocerin

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Në fshatin Smallushë kandidati për kryetar i komunës z. Selatin Retkoceri shpalosi programin qeverisës katërvjeçar për Lipjanin. Banorët e fshatit Smallushë të pranishëm në numër të madh i dhanë mbështetje konceptit tonë të drejtë dhe kryetarit Retkoceri.
Pjesëmarraja e madhe e banorëve të Smallushës në tubimin parazgjedhor të Lëvizjes VETËVENDOSJE! ishte tregues I qartë se Lëvizja VETËVENDOSJE! dhe Selatin Retkoceri si kandidat për kryetar të komunës është alternativa e vetme në zgjedhjet e 22 tetorit, i cili mëshiron në plotëni edhe nevojat e kërkesat e qytetarëve, por edhe përkushtimin e tij në ofrimin e një qeverisje të drejtë, profesionale, transparente e zhvillimore./LipjaniPress.com/

/

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Parashikimi i motit prej të hënës deri të premtën

lipjanipress

Muja u shkruan kolegëve: Ky është propozimi im për demarkacionin

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi punimet në instalimin e Ujësjellsit

lipjanipress

Eksperti nga Gjermania: Argumentet që zbulojnë manipulimet dhe mashtrimet e komisioneve për demarkacionin!

lipjanipress

Presidenti malazez: Ratifikimi i Demarkacionit është në interes të Kosovës

lipjanipress

« Shoqata Bereqeti » ndihmon 150 familje në Lipjan

Granit

Veseli: Vetëvendosje nuk mund ta udhëheq Kosovën pasi nuk e njeh si shtet

lipjanipress

Organizata Gjermane ASB ,në bashkëpunim me Komunën e Lipjanit, ka shpërnda pajisje bujqësore për 15 familje

lipjanipress

Gjenden të vdekur 10 ushtarë në Kashmir, u zunë nga orteku

lipjanipress

“Shkrihen” marrëdhëniet SHBA – VV. Zv/ndihmës sekretari amerikan takim me Visar Ymerin

lipjanipress

Avni Llumnica është i dyshuari tjetër për tentim-vrasjen e Azem Vllasit (Foto)

lipjanipress

Profesori në Pejë matë forcat me nxënësit (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar