LipjaniPress

Ftesë për Propozime (FP) për përzgjedhjen e Ndërtesave shumëbanesore në bashkëpronësi

Lipjani

Projekt i financuar nga Banka Botërore:

Afati i fundit për t’iu përgjigjur kësaj ftese për Propozime është 22 Nëntor 2017 deri në orën 16:00.

Dokumentacioni dorëzohet në një kopje të shtypur, në arkivën e Komunës/për Drejtorinë e Shërbimeve
publike, në adresën: Rr.Shqipëria, Lipjan

Krijimi i Shoqatave të Pronarëve (SHP-ve)
të ndërtesave të banimit në bashkëpronësi

(RFP No.: KEEREP/2B2/ 2016

per me shum kliko ne linkun me posht
https://kk.rks-gov.net/lipjan/getattachment/Njoftimet/Ftesa-per-propozime-pe-NBB_Lipjan.pdf.aspx

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shukri Buja: PDK-Dega në Lipjan mbajti mbledhjen e rregullt te radhës

lipjanipress

Shukri Buja: Ja çka më pyetën hetuesit!

lipjanipress

PDK-Lipjan: z. Hajrullahu viziton Tregun e Gjelbërt në Lipjan

lipjanipress

FOTOLAJM/ Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti

lipjanipress

Njoftim: Gruaja Demokratike e Kosovës dega në Lipjan

lipjanipress

Kryetari i AAK-se ne Lipjan Dr. Fitim Selimi se bashku me nje pjese te anetareve te kryesise se AAK-se kane bere homazhe te varrezat e Deshmoreve dhe Martireve te luftes ne Sllovi dhe Terbufc.

lipjanipress

Veseli:Fillimi i Ri është garancë për Shtetin e Kosovës dhe fuqizimin e tij (FOTO)

lipjanipress

Mediat kroate: Serbët dëbuan kroatët nga Janjeva e Kosovës

lipjanipress

Njoftim: Ftohen të marrin pjesë në takimin e përbashkët pronarët e banesave kolektive.

lipjanipress

Me rastin e 7 marsit – Ditës së Mësuesit,Kryetari Ahmeti ndan mirënjohje

lipjanipress

IMRI AHMETI: QYTETARËT PËRMES VENDIMMARRJES NDIKOJNË NË ZHVILLIM

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan Ftesë për qytetarët e Lipjanit

lipjanipress
Skip to toolbar