LipjaniPress

Ftoheni të merrni pjesë në mbledhjen publike të Kryetarit të Komunës, Imri Ahmeti me qytetarët e Komunës së Lipjanit.

Lipjani

Ftoheni të merrni pjesë në mbledhjen publike të Kryetarit të Komunës, Imri Ahmeti me qytetarët e Komunës së Lipjanit.
Mbledhja do të mbahet të hënen, më 29.05.2017, në sallën e Kuvendit Komunal nga ora 11:00.
Pjesëmarrja e juaj në këtë mbledhje është me rëndësi të veçantë./Lipjanipress.com//
Mbledhje-publike-me-qytetar

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Xhenoveva Ruiz Calavera viziton Xhamien e lipjanit

lipjanipress

E JASHTMJA MANIFEST I SË BRENDSHMES

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

Sabit H. Pacolli: Kryetari i degës së AKR-së në Lipjan uron besimtaret islam muajin e shenjtë të Ramazanit

lipjanipress

Ministria e Bujqësise nuk ka mjete të mjaftueshme per ti permbushur kërkesat e fermerëve të dëmtuar nga Natyra.

lipjanipress

Fauz Ramiz Xhemajli Ushtruesi i detyrës të kryetarit të AKR-së,dega në Lipjan,

lipjanipress

Komuna e Lipjanit ka shpallur thirrjen publike për aplikim për përkrahjen e fermerëve

lipjanipress

Kryetari Ahmeti diskuton për ndarjen e subvencioneve me përfaqësuesit e Klubeve Sportive

lipjanipress

Imri Ahmeti LDK-Lipjan (Blinaj) është koha që të qeverisim pa ortak.

lipjanipress

I pari i Lipjanit Imri Ahmeti me bashkëpunëtorët e tij po ashtu sot kanë vizituar punimet në Llugagji

lipjanipress

Shukri Buja: Ja çka më pyetën hetuesit!

lipjanipress

Veseli:Fillimi i Ri është garancë për Shtetin e Kosovës dhe fuqizimin e tij (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar