LipjaniPress

Gadimja e Eperme dhe e Ulet , perkrahin fuqishem Dr. Fitim Selimin,

Lajme Lipjani

Kandidati per Deputet nga rradhet e AAK-se Dr. Fitim Selimi takoi qytetaret e Gadimes. Ne kete tubim mobilizues per zgjedhjet e 11 Qershorit, qytetaret e Gadimes shprehen bindjen e thelle ne fitoren e Koalicionit te Lirise ne krye me z. Ramush Haradinaj. Fitorja me 11 Qershor do te jete edhe me e madhe me Deputetin e ardhshem te Kuvendit te Kosoves Dr. Fitim Selimi./LipjaniPress.com//
Koalicioni PAN 12
Dr. Fitim Selimi

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Pamje 3D të strukturës së sheshit që po ndërtohet në Veri (Video)

lipjanipress

Ambasadorja gjermane: Jemi të dëshpruar me propozimin për Ushtrinë

lipjanipress

Hoxhaj pret mbështetjen e SHBA-së në synimet për ndërkombëtarizim

lipjanipress

Të shtëna me armë në një shkollë në Francë, ka të plagosur

lipjanipress

ME VETËVENDOSJE EDHE JANJEVA GATI PËR NDRYSHIM(FOTO)

lipjanipress

Kurti: pas 11qershorit populli do ta ketë ndihmen tonë sikurese edhe bizneset tjera në Kosovë në mënyrë që ta rrisim punësimin e popullsisë dhe bugjetin e shtetit dhe zhvillimin e ekonomisë të vendit.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Me rastin e 7 marsit – Ditës së Mësuesit,Kryetari Ahmeti ndan mirënjohje

lipjanipress

Sabit Pacolli nuk ndalet me vetum tek sporti lipjanas por ndihmon tani edhe sindikaten e pensionistëve ne

lipjanipress

Selim Pacolli sqaron se kur do të përfundojë kufizimi për veturat në Prishtinë

lipjanipress

Lëvizja “Stop Operacionit Soros”: Uashingtoni ta revidojë punën e USAID-it në Maqedoni

lipjanipress

Janë inaguruar tri fusha ne Lipjan (Foto+Video)

lipjanipress

“Për një dekadë e gjysmë që nga themelimi, Kolegji AAB është shndërruar në një qendër të rëndësishme akademike në Kosovë dhe jashtë saj

Press Lipjani
Skip to toolbar