LipjaniPress

Gazetari Musa Mustafa është kërcënuar me jetë, përmes një SMS-je të dërguar në gjuhën serbe nga një numër i operatorit IPKO.

Lajme

Kërcënimi ka ndodhur të martën në orët e mbrëmjes.

Mustafa, i cili vepron në Mitrovicë dhe është drejtues i portalit “Infojeta.net”, ka treguar se rastin e ka paraqitur edhe në polici, pasi që atij përmes sms-it i është kërcënuar edhe familja,shkruan “GazetaExpress”.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Delegacioni i qytetit Martingy nga Zvicrra ka vizituar Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

A e dini se kryeministri i Kanadasë është feminist?

lipjanipress

Nga kjo datë do të gjobiteni nëse s’keni gomat e dimrit dhe zinxhirët në veturë

lipjanipress

Vetëvendosje e kërkoi nesër seancën për Demarkacion

lipjanipress

HIERARKIA E KRIMIT NË KOSOVË(VIDEO)

lipjanipress

Vucic i takon liderët serbë të Kosovës në një lokacion të çuditshëm – në Rashkë

lipjanipress

Në qytetin e Lipjanit është ngritur Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari (VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Anita Muçaj – Haradinaj ka thënë se e ka pritur një shtyrje të seancës nga Gjykata e Colmarit

Press Lipjani

Kjo është deklarata e Erion Gashit pas kthimit në shtëpi (VIDEO)

lipjanipress

Reagon Ali Ahmeti: Deklarata e partive shqiptare nuk cenon shtetin e Maqedonisë

lipjanipress

Lajçak telefonon Vjosa Osmanin, Lutfi Hazirin e Fatmir Limajn, tregon për çfarë biseduan

lipjanipress

Hoxhaj pret mbështetjen e SHBA-së në synimet për ndërkombëtarizim

lipjanipress
Skip to toolbar