LipjaniPress

Gecaj: Hipokrizia nuk ka kufi (Foto)

Lajme

Për thyerjen e xhamit të autobusit të ri që u lëshua për qarkullim gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, ka reaguar edhe Zëvendësministër në Ministrinë e Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj.

Gecaj përmes një statusi në llogarinë e tij në facebook ka thënë “HIPROKIZIA NUK KA KUFI”. Poshtë këtij mbishkrimi ai ka lënë edhe një fotografi.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Beteja moderne e Kosovës – Thaçi i jep ujë Vuçiqit (Foto)

lipjanipress

Vuçiq: BE’ja tani nuk po e kërkon njohjen e Kosovës

lipjanipress

ISIS i lë fëmijët të vuajnë urie, u thotë se në parajsë mund të hanë çka t’ua do zemra

lipjanipress

KOMUNITETI I FSHATIT LLUGAXHI NË LONDER MBËSHTET SELATIN RETKOCERIN

lipjanipress

Lista Srpska nuk do ta japë miratimin për formimin e ushtrisë

lipjanipress

Kroacia dhe Çekia me qëndrime të ndryshme rreth anëtarësimit të Kosovës në NATO

lipjanipress

Adri Nurellari braktis Hashim Thaçin

lipjanipress

Kjo është gruaja që e dogji Shqipërinë në vitin ’97 (Video)

lipjanipress

Rrëfimi i pilotit kosovar, i licencuar dhe i papunë

lipjanipress

Musliu thotë se gjendja e shqiptarëve në Veri është e rëndë

lipjanipress

Adem Grabovci në Gjykatë, po merret në pyetje për rastin e Fatmir Limajt(VIDEO)

lipjanipress

Urimi i veçantë i kryetarit legjendar

lipjanipress
Skip to toolbar