LipjaniPress

Gëzohuni, nesër moti do të jetë fantastik

Lajme

Të mërkurën në Kosovë pritet të mbajë mot me vranësira të cilat vende-vende mund të sjellin reshje shiu dhe shkarkime rrufesh bën të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.
Nga dita e enjte do të ketë kthjellime dhe intervale më të gjata me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-10 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 20-25gradë Celsius. Do të fryjë erë nga veriu dhe verilindja me shpejtësi deri 11m/s.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Vuçiq: Serbia ruan paqen në rajon, nuk pranojmë krijimin e ushtrisë së Kosovës

lipjanipress

E dhimbshme, shikojeni se si i moshuari rrokulliset në shkallët lëvizëse (Video)

lipjanipress

Nëndega e Dytë e Gadimës së Ulët përkrahë fuqishëm Dr.Fitim Selimin

lipjanipress

Struga me Ziadin Selën

lipjanipress

Islanda kërkon emigrantë, ja mundësitë

lipjanipress

Vetëvendosje e kërkoi nesër seancën për Demarkacion

lipjanipress

U bënë gati katër muaj të bllokimit të punës së Kuvendit komunal nga Kryesuesja e KK- së në mënyrë të jashtëligjshme duke shkel rëndë LVL

lipjanipress

Kryeprokurori i Prizrenit ua ndalon alkoolin prokurorëve

lipjanipress

Publikohen fotografitë e të arrestuarve për sulmin kundër drejtorit të burgjeve (Foto)

lipjanipress

Matoshi: Kosovës i duhet një President i urtë jo një si Thaçi

lipjanipress

Aksident në rrugën Kumanovë-Shkup, rikahëzohet komunikacioni

lipjanipress

Nxënësit shqelmojnë dhe përplasin karriget në Shtime(VIDEO)

lipjanipress
Skip to toolbar