LipjaniPress

Gëzuar 8 Marsi të gjitha Nënave

Lipjani Op/Ed

O më të shtrenjëtat nëna, ju burime të pashterrshme, dashurie, o ju që kurr nuk lodheni e nuk kërkoni asgjë, urime të vetmen ditë prej sa ka viti e që festohet enkas për ju./Lipjanpress.com//
Urime 8 Marsi për ju o nëna, urime nga thellsia e zemrës e qdo të mirë për ju.
Na falni për lotët që keni derdhur, na falni për netët pa gjumë, na falni për dhimbjet që ju shkaktuam qoftë edhe pa dashje.
Qdo lutje që bëtë për ne u pranoft e qofshi të uruara për jetë e motë se veq nëna lutet pa pushim e pa lodhje./Lipjanpress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryesia e PDK-së dega në Lipjan nderon të rënët në Ribar të Vogël

lipjanipress

PDK e Lipjanit e pakënaqur me Projekt-Buxhetin e vitit 2018-2020

lipjanipress

Nëndega e Mirenës ,sot ishte nikoqire e takimit të radhës së PDK-së!

lipjanipress

Komuna e Lipjanit kujdeset që zyrtarëve komunalë t’u vijë era e mirë

lipjanipress

“Gëzim Gashi ( Albin Kurti i Ashkalive dhe Egjiptianve)”

lipjanipress

Mbahet mbledhja e KK-së ,të Lipjanit: Votëbesimi i kryesueses tëKuvendit të Komunës Vlora Limani-Hajnuni: unë jam këtu që ti masim numrat me që ata kështu e kuptojnë demokracinë,

lipjanipress

Berat Buzhala godet Shpend Ahmetin dhe e quan Kavec

lipjanipress

Lipjan dhe në këto vende nesër do të ketë reduktime të rrymës

lipjanipress

Ardit Isuf Tasholli, ingjinieri i parë i Makinerisë të Energjisë së Ripërtritshme në komunën e Lipjanit

lipjanipress

Arrestohet hajni i Lipjanit

lipjanipress

Mirsad Tahiri:Kultura dhe vlera e komunitetit Ashkanli

lipjanipress

DËBIMI I SHQIPTARËVE NGA SANXHAKU I NISHIT 1878/1789:NJËQIND E KATËRDHJETË VJETË MË PARË (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar