LipjaniPress

Gjatë Zgjedhjeve të 22 tetori pati edhe fletëvotime të prishura qëllimisht (FOTO)

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Disa persona anonim lexues të portalit LipjaniPress, kanë derguar disa foto ku edhe janë prishur fletëvotimet me qellim se nuk kanë qenë të knaqur me asnjë kanditat nga subjektet politike./LipjaniPress.com//
Shih foto më posht:

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Imami Musliu: Kur i pashë 56 kufomat, s’e besoja se ishte edhe Adem Jashari

lipjanipress

Kelmendi: Rinia ka shumë ide për hapjen e bizneseve të reja

Press Lipjani

Kryetari Ahmeti ka vizituar punimet në ndërtimin dhe asfaltimin e rrugës Topliçan -Grackë

lipjanipress

Kanabisi edhe si ilaq shërues.(Video)

lipjanipress

Cormack: Kosova nuk mund të krahasohet me rastin e Republikës Serbe  

Rexhep Isufi

Rrëfimi i pilotit kosovar, i licencuar dhe i papunë

lipjanipress

Lajm i keq për Greqinë, BE nuk nënshkruan ndihmën financiare

lipjanipress

Si do të përgjigjej NATO nëse Serbia anekson Veriun?

lipjanipress

Hoxhaj: Me këtë territor të Kosovës na kanë njohur 114 shtete

lipjanipress

Ndërron Jetë Florenc Beqiri, Shqiptari Që u Masakrua Në Burgun E Francës

lipjanipress

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës ,dega në Lipjan z. Shukri Buja i shoqëruar nga anëtarët e kryesisë së PDK-së ,sot bënë homazhe dhe vendosën kurora lulesh në nderim të të rënëve për liri

lipjanipress

PDK-Lipjan Ismet Hajrullahu, nominohet kandidat për kryetar të komunës së Lipjanit nga Partia Demokratike e Kosovës!

lipjanipress
Skip to toolbar