LipjaniPress

Gjatë Zgjedhjeve të 22 tetori pati edhe fletëvotime të prishura qëllimisht (FOTO)

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Disa persona anonim lexues të portalit LipjaniPress, kanë derguar disa foto ku edhe janë prishur fletëvotimet me qellim se nuk kanë qenë të knaqur me asnjë kanditat nga subjektet politike./LipjaniPress.com//
Shih foto më posht:

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Rrahu gruan, arrestohet i dyshuari

Granit

Kushtetuta dhe ligji ndërkombëtar ia pamundësojnë Serbisë t’a anulojë vendimin për pronat

lipjanipress

Deputetët presion Qeverisë për Sigurimet Shëndetësore: Ministri është lodhu

lipjanipress

Behgjet Pacolli duhet të jet Kryeminister i Kosovës dhe duhet të qeveris me kosovën sepse vetëm Behgjet Pacolli është i duhuri për kosovën ate e duan edhe Qytetarët për Kryeministēr

lipjanipress

Udhëheqja e Alternativës zgjidhet me vota, Deda e Kusari-Lila nuk janë drejtues të saj

lipjanipress

Pse Ibrahim Rugova është figurë kaq e rëndësishme? (VIDEO)

lipjanipress

Delegacioni i qytetit Martingy nga Zvicrra ka vizituar Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

Iraku nuk e njeh Kosovën edhe pse “po përballet me presion”

lipjanipress

Veseli deputetëve: Punoni më shpejt

lipjanipress

Përleshje mes Policisë dhe anëtarëve të PSD-së,

lipjanipress

I dënuari nga grupi i Kumanovës jep një mesazh emocionues

lipjanipress

Të hënën Kryesia, për seancën e Kuvendit parashihen dy interpelanca të kryeministrit

lipjanipress
Skip to toolbar