LipjaniPress

Gjenden mbetje mortore në Novi Pazar

Lajme

Punëtorët që janë duke punuar në ndërtimin e ndërtesës së re të Ndihmës së Shpejtë në Novi Pazar kanë gjetur mbetje mortore të disa personave.

Punët në ndërtimin e Ndihmës së Shpejtë në Novi Pazar momentalisht janë ndaluar dhe tani për tani nuk dihet për çfarë mbetje mortore bëhet fjalë, transmeton agjencia e lajmeve Tanjug.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Rrugëtimi i sigurt drejt fitores së kryetarit Ahmeti pa balotazh në zgjedhjet e 22 tetorit, u dëshmua edhe në Akllap

lipjanipress

Lipjani në hall me hajnat e kapakëve të pusetave

Granit

Mogherini ia përsërit Vuçiqit: Pa e njohur Kosovën s’hyni në BE

lipjanipress

Së shpejti fillon rregullimi i objektit social në Magurë

lipjanipress

AAK Dega Lipjan- Prezanton Asamblen

lipjanipress

Kryetari i Mitrovicës Veriore: Të martën e ndërtojmë strukturën e re betonike në zonën e këmbësorëve

lipjanipress

Telashe të mëdha me ngrohje në shkollat e Prishtinës

lipjanipress

Hajrullahu ” Arsimi profesional, prioriteti ynë kryesor” Konjuh,

lipjanipress

Nikoliq: Thaçit ia zgjata dorën, por i thashë se je kriminel

lipjanipress

Nesër pritet të shpallet aktgjykimi ndaj Pal Lekaj dhe të tjerëve që ngarkohen me vepra penale për korrupsion

lipjanipress

Investohet në Lipjan 385,000.00€ për ndërtimin dhe funskionalizimin e Zonës Ekonomike në Kërqevë(FOTO)

lipjanipress

Zëdhënësi i Qeverisë i përgjigjet Halil Matoshit: Nuk të pret sakica në një vend

lipjanipress
Skip to toolbar