LipjaniPress

Gllavica përkrahë fuqishëm Dr. Fitim Selimin

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Gllavica edhepse e vogël për nga numri i banorëve, i dha mbështetje të fuqishme kandidatit për Kryetar të Lipjanit
Dr. Fitim Selimi.

Kryetari Fitim Selimi më bashkëpunëtorë shpalosi programin zgjedhor për Lipjanin në të cilin Gllavica zë një vënd të rëndësishëm dhë është prioritet i qeverisjes së ardhshme të
Dr. Fitim Selimit.
Qytetarët e Gllavicës u zotuan që Fitim Selimi do të jetë Kryetar i Lipjanit dhe Ermal Gashi do të jetë përfaqësuesi i tyre në Kuvendin Komunal të Lipjanit./LipjaniPress.com//
Sektori per Informim dhe Marredhenie me Publikun
AAK Dega ne Lipjan

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

S.Retkoceri: Para pak ditësh botova një shkrim/opinion në njërin nga portalet e shumëta të Lipjanit.

lipjanipress

Komunikat :Partia e Ashkalive për Integrim Dega-Lipjan

lipjanipress

S.Retkoceri: Sondazhi i organizuar i bër tamam skenar (Foto)

lipjanipress

Mustafa: Qeveria fajtore pse sektori publik është më i favorizuar se ai privat

lipjanipress

Digjet ferma bashkë me 28 krerë lopë në Ferizaj (Foto)

lipjanipress

Nëndega e Mirenës ,sot ishte nikoqire e takimit të radhës së PDK-së!

lipjanipress

Kjo është renditja përfundimtare e partive në fletëvotimet e 11 qershorit (LISTA)

lipjanipress

Eksperti nga Gjermania: Argumentet që zbulojnë manipulimet dhe mashtrimet e komisioneve për demarkacionin!

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR SELATIN RETKOCERI VIZITOI SHOQATËN E VETERANËVE TË UÇK-SË

lipjanipress

Policia thotë se ka konfiskuar qindra kilogramë drogë

lipjanipress

Në Kosovë rritet numri i përdoruesve të narkotikës nën moshën 18 vjeç

lipjanipress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti, uron qytetarët për Vitin e Ri 2021

lipjanipress
Skip to toolbar