LipjaniPress

H.S.Zeneli: Nait, mbushu me forcë dhe eja në debat (Foto)

Lajme Lipjani

** Zotëri,Nait Hasani ***
—Merru shumë më kët qështje ,e leri pallavrat…. Leri se shokët e Zahirit po të kërkojnë për ballafaqim publik. Kërkojn sqarim nga ju, Guerilja e Zahir Pajazitit. Kjo vlenë edhe për numrin “2” n’kët foto.
Nait Hasani. Të gjith shokët e Zahirit, i kan këto deklarata që ju i dhat hetuesisë së UDB-së në datën 27,Janar të vitit 1997, vetëm 4 dit para se Zahiri të vritet vet i tretë.
Nait, mbushu me forcë dhe eja në debat!!!
…. H..S.Zeneli./Lipjanipress.com//

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mustafa: Qeveria fajtore pse sektori publik është më i favorizuar se ai privat

lipjanipress

Zjarr në një ndërtesë në Lipjan, ka të lënduar

lipjanipress

Masa të reja të mbrojtjes së kufijve: Prej sot kosovarët e kanë më vështirë të kalojnë ilegalisht në Zvicër

lipjanipress

Kryetari Ahmeti nënshkruan kontratat për subvencionimin e Klubeve Sportive

lipjanipress

Të shtëna me armë në një shkollë në Francë, ka të plagosur

lipjanipress

Prokuroria konfirmon se po heton rreth 100 raste të krimeve të luftës

lipjanipress

Ekskluzive: Rugova e dërgoi Adem Jasharin për trajnime në Shqipëri (VIDEO)

lipjanipress

Krimi i organizuar me emigrantë – në Gjykatën e Apelit arrijnë 178 dosje

lipjanipress

Hasani: Demarkacioni nuk po ratifikohet për faj të deputetëve të pozitës

lipjanipress

Lipjanasit e interesuar për grantet e Organizatës “HELP”

lipjanipress

PDK Lipjan: IMRI AHMETI PËRMES NJERËZVE TË TIJ PO SHANTAZHON DHE KËRCËNON VOTUESIT

lipjanipress

HOMAZHE NË VARREZAT E DËSHMORËVE NË RIBAR TË MADH DHE ZLLAKUQAN

lipjanipress
Skip to toolbar