LipjaniPress

Hapja e fushatës së Nismës për Kosovën – Lipjan.(Video+Foto)

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Hapja e fushatës së Nismës për Kosovën – Lipjan. Koha për ndryshim me kryetarin z.Heset Sahiti.
Voto Nisma, voto 31.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Merkel paralajmëron Trumpin për masat proteksioniste

lipjanipress

Lushtaku e Selimi dalin para Gjykatës

lipjanipress

VETËVENDOSJ në Lipjan nuk ka te ndalun qdo ditë një numër i madh i qytetarëve anëtarsohen

lipjanipress

Serbia falënderon Vatikanin që s’e njeh Kosovën

lipjanipress

Plagoset një femër me armë zjarri në Prishtinë

lipjanipress

Letër Dërguar Albin Kurtit,

lipjanipress

KQZ numëron 99.88 % të votave- PAN prin e para (Foto)

lipjanipress

Arrestohen pesë kosovarë në Zvicër për korrupsion

lipjanipress

Nënkryetari i OVL-së së UÇK-së Nasim Haradinaj, e quajti ‘palaço’ ambasadorin Amerikan në Kosovë, Greg Delawie, por edhe pas kritikave që ai mori, duket se nuk është pishman

lipjanipress

Ditëve të fundit është shtuar dukshëm numri i të prekurve me sëmundjen e fruthit në Kosovë. Nga kjo sëmundje deri më tani kanë vdekur 2 persona, një fëmijë 15 muajsh dhe një 37 vjeçar.

lipjanipress

Kuvendi debaton për transformimin e FSK-së në ushtri

lipjanipress

Këta janë kandidatët për Kryeministër nga katër partitë më të mëdha

lipjanipress
Skip to toolbar