LipjaniPress

Hapja Zyrtare e Fushatës nga LDK-Lipjan bëhet në Gadime (te Shpella), nga ora 19:00.

Lajme Lipjani

Sot më 21 shtator 2017, do të bëhet hapja zyrtare e fushatës nga LDK-Lipjan ku do të prezentohet Kandidati Imri Ahmeti dhe kandidatët për Asamblen Komunale./LipjaniPress.com//
Hapja e fushatës bëhet në Gadime (te Shpella), nga ora 19:00.

Ju mirëpresim!

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Adem Grabovci në Gjykatë, po merret në pyetje për rastin e Fatmir Limajt(VIDEO)

lipjanipress

Dy aksidente në Prizren, godasin këmbësorët dhe ikin nga vendi i ngjarjes

lipjanipress

Ambasada Amerikane nuk shpreh përkrahje për zgjedhje të parakohshme

Press Lipjani

Kryetari i LDK’së uron Pashkët edhe përmes rrjetit social Twitter

lipjanipress

A u kopjua logo e 10-vjetorit të Pavarësisë? Vjen sqarimi nga presidenca

lipjanipress

Komandanti amerikan kërkon më shumë trupa për të mposhtur talebanët

lipjanipress

Njëqind e dyzetë vjetë nga Shpërngulja e Shqiptarëve nga Trojet e Tyre Etnike

lipjanipress

Koreja e Veriut paralajmëron Kinën për ‘pasoja katastrofike’

lipjanipress

Murat Jashari, i dyshuari kryesor për tentim-vrasjen e Vllasit

lipjanipress

Presidenti malazez: Ratifikimi i Demarkacionit është në interes të Kosovës

lipjanipress

Gjykata Speciale ende nuk është e gatshme të nis procedurat gjyqësore

lipjanipress

Mentor Vishesella ftonë Komandatët e “Brigadës 121 Ismet Jashari Kumanova”në debat para mediave të ballafaqohen me realitetin

lipjanipress
Skip to toolbar