LipjaniPress

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

Rozë

Yovanna Ventura është njëra ndër modelet seksi e cila po e çmend instagramin.
Yovanna njihet për format e saj bombastike, është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo është shumë e ndjekur , këtë e dëshmojnë fotografitë e nxehta që ajo ka postuar.Express

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

E keni harruar Koronadon, kështu duket ai sot (Foto)

lipjanipress

Kishte vënë bast për të kryer marrëdhënie me gjithë ndjekësit, ja ku arriti (Foto +16)

lipjanipress

80 kreacione të Koleksionit pranverë-verë 2017 të Vjollca Llapashticës

Press Lipjani
Skip to toolbar