Lipjanipress

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

Rozë

Yovanna Ventura është njëra ndër modelet seksi e cila po e çmend instagramin.
Yovanna njihet për format e saj bombastike, është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo është shumë e ndjekur , këtë e dëshmojnë fotografitë e nxehta që ajo ka postuar.Express

Facebook Comments

Related posts

Fjolla Morina nga Maldives në sallën e operacionit .

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

MIRSAD TAHIRI VIP ASHKANLIA NË KOSOVË (FOTO)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli