LipjaniPress

Hasan S Zeneli: Bashkëluftëtarë i “Zahir Pajazitit” Disa vargje Për PDK-në

Lipjani Op/Ed

Edhe të më bëhesh, urë mbi lum, nuk kaloj mbi “TY”
Edhe llokum t’më bëhesh, s’të ha për mëngjez!!!
Edhe sheqer t’më bëhesh , kafesë nuk ja qes!
Edhe paratë e botës t’mi japni-ju pshurri n’to!
Edhe barë shërues t’më bëheni se s’ju pi!
Edhe nëse më duhet gjak, kur t’gjindem n’rrezik jete-gjakun tuaj
se pranoj!!!
Ky ësht Për PDK-në qëndrimi im !
Vdekje klanit PRONTO!
Mendoni mire për të gjitha intrigat që ikan bër PDK dhe Partit në pushtet deri tani dhe jepni mundësi partive të reja./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PDAK-Lipjan, Bajram Gashi bartës i listës.

lipjanipress

Në qytetin e Lipjanit është ngritur Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari (VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Demantohet lajmi në një postim gjëja se gjithë kryesia e AKR-s paska kalu në LDK

lipjanipress

Aksident i rëndë në Lipjan, lëndohen disa persona(FOTO)

lipjanipress

Mirsad Tahiri: Urime Një Vjetori i Emisionit Zëri i Ashkalinjëve në valet e programit të dytë në Radio Kosova.

lipjanipress

Selatin Retkoceri: Qytetarët kanë rastin që tani ta ndëshkojnë keqpërdoruesin e parasë publike (FOTO)

lipjanipress

Dr. Fitim Selimi- Kryetar i Deges se AAK-se ne Lipjan,

lipjanipress

Këto vende do të kenë ndërprerje të rrymës në fillim të muajit shkurt

lipjanipress

Kryetari Ahmeti nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi.

lipjanipress

QYLAGA DHE KROJMIRI MBËSHTESIN LËVIZJEN VETËVENDOSJE! DHE SELATIN RETKOCERIN (Foto)

lipjanipress

Zgjedhjet i kushtojnë vendit 5 milionë euro, KQZ aprovon buxhetin

lipjanipress

Nderohen dhe përkujtohen dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress
Skip to toolbar