LipjaniPress

Hashim Thaçi jep një lajm të ri për vizat! (VIDEO)

Lajme

Liberalizimi i vizave dhe formimi i Ushtrisë së Kosovës po priten me padurim nga qytetaret e Kosovës .Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi në emisionin EuroTribuna me Menduh Abazin tregon rëndësinë e formimit të ushtrisë.Ai shprehet se nuk njeh zëra kundër formimit të ushtrisë, madje ai thotë se do të punoj që ti bind serbët të votojnë përkundër faktit që sipas tij ata janë të urdhëruar nga Serbia që të mos votojnë formimin e ushtrisë./GazetaTribuna

Për me shumë ndiqeni kronikën:

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Edhe një ish-ushtar i UÇK-së ftohet nga dhomat Speciale

lipjanipress

Vetëvendosje e kërkoi nesër seancën për Demarkacion

lipjanipress

Qytetarët e Luginës të zhvendosur në Kosovë s’po mund të pajisen me dokumente

lipjanipress

DETAJET e ngjarjes tronditëse në Fier, çfarë ndodhi me nxënësen e Dizajnit

Press Lipjani

Hajrullahu ” Me Jetën e Re do t’i sjellim Lipjanit jetën e re”

lipjanipress

Deputetët Albin Kurti dhe Donika Kadaj- Bujupi mbesin në paraburgim

lipjanipress

Eksperti nga Gjermania: Argumentet që zbulojnë manipulimet dhe mashtrimet e komisioneve për demarkacionin!

lipjanipress

Hoxhaj takim me delegacionin egjiptian: Kosova faktor stabiliteti në rajon

lipjanipress

Historia prekëse e ushtarit që shërbeu në Kosovë (Video)

lipjanipress

Britania e zhgënjyer me rezultatet e memorandumit për depolitizim të bordeve

lipjanipress

Njoftim: Komuna Lipjanit

lipjanipress

Për Kravatat e Kryeministrit Haradinaj, “kujdesen edhe disa bashkëatdhetar nga Luksemburgu”

lipjanipress
Skip to toolbar