LipjaniPress

Hoxha: Askush s’ka informata për arrestimet e Speciales (Video)

Lajme

Ministrja e Drejtësisë Dhurata Hoxha ka deklaruar se askush nuk posedon informata se kur do të nisin arrestimet që do vijnë nga Gjykata Speciale.

Hoxha në emisionin “Politikë” ka theksuar se Ministria e Drejtësisë nuk ka asnjë kompetencë rreth procesit të hetimit të kësaj Gjykate dhe nuk ka askush tjetër,ngase ky proces është i pavarur.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lideri i AAK’së: Është nder të vizitohen dëshmorët pas një dite të rëndësishme

lipjanipress

Nxënësit në Ferizaj u qëlluan me thikë, ndaj tyre do të merret masa

lipjanipress

Vetëm 4 % e grave trashëgojnë pronë

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Obama sfidoi Kongresin për të dorëzuar $ 220 milionë.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti viziton ndërtimin e trotuarëve në fshatin Konjuh

lipjanipress

Edhe një tjetër “shqiponjë” shfaqet në ushtrinë greke (foto)

lipjanipress

Të burgosurit e vitit ’81 tregojnë për vitet e burgut

lipjanipress

LDK – Presidentit: Po bën fushatë nëpër shkolla

lipjanipress

Komandanti i NATO’s për Europë: Transformimi i FSK’së në ushtri i takon Kosovës

lipjanipress

Kërcënon sërish Koreja e Veriut: Jemi gati për luftë me SHBA’në (Video)

lipjanipress

Ku mbeti lista e gjat e kriminelve serb që morën pjes në masakrat dhe dhunimet e shkaktuara në Kosovë

lipjanipress
Skip to toolbar