LipjaniPress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti ka uruar gjithë besimtarët islam muajin e shenjët të Ramazanit

Lipjani

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, i ka uruar permes rrjetit social facebook të gjithë besimtarët musliman për muajin e shenjtë të Ramazanit.
Të nderuar qytetarë të besimit Islam,më lejoni që në emër timin, në emër të institucioneve të Komunës të ju uroj fillimin e muajit të SHENJËT të RAMAZANIT.
Urojë që vlerat e humanitetit, solidaritetit, paqes dhe ndershmërisë, të thelloj dhe më tepër ndjenjën e respektit të ndërsjellët në mes të njerëzve.
Agjëruesëve të Ramazanit uroj Agjërim të lehtë dhe të pranuar nga Zoti!
Zoti ju bekoftë ju dhe familjet e juaja!

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shoqëria Civile në Lipjan, e kënaqur me zbatueshmërinë e Strategjisë për Informim dhe Marrëdhënie me Publikun nga ana e Komunës

lipjanipress

Sondazhi i fundit: Për Kryeminister, VV Albin Kurti del, fitues i Zgjedhjeve të 11 Qershorit

lipjanipress

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi fshatin Konjuh!

lipjanipress

Nenkryetari per komunitete ne Komunen e lipjanit Z.Sefer Tasholli takon kryetarin e PDAK-së nëndega Gadime z.Afrim Limani dhe z.Maliq Danqi

lipjanipress

Nga sot ndërpres aktivitetin tim politikë në PDK.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në takim përfaqësueset e Forumit për Iniciativa Qytetare

lipjanipress

Ta ndihmojm Florentin i cili është diagnostifikuar me Leukemia Akute.

lipjanipress

Të mërkurën, në Restorant “Magma” Lipjan, Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, z.Kadri Veseli njëherit edhe Kryetar i Kuvendit të Kosovës ka bashkëbiseduar me strukturat e degës së PDK-së në Lipjan,

lipjanipress

Jakup Lecaj: Ukraine , Ne Fshatin Karakurt ku jetojne Shqiptare.

lipjanipress

Linda Shahini rizgjedhet kryesuese e Grupit të Grave të Komunës së Lipjanit (FOTO)

lipjanipress

Mashtrimi me subvencione, i bashkakuzuari në rastin e ish-deputetit thotë se përvetësoi mbi një mijë euro

lipjanipress

HOMAZHE NË VARREZAT E DËSHMORËVE NË RIBAR TË MADH DHE ZLLAKUQAN

lipjanipress
Skip to toolbar