LipjaniPress

I pari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti, uron qytetarët për Vitin e Ri 2021

Lajme Lipjani

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti, me rastin e ndërrimit të viteve uron të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit, duke ju dëshiruar të gjitha të mirat- shëndet të plotë e gëzime për vitin 2021.“Qytetarë të dashur të Lipjanit edhe pak orë na ndajnë nga ndërrimi i viteve, ne së bashku sot po përmbyllim një vit mjaft progresiv për komunën tonë për kundër pandemisë Covid-19, po hyjmë në Vitin e Ri, me objektiva të reja në zhvillimin e mëtutjeshëm të Komunës. Andaj, ta kalojmë ndërrimin e moteve në familjet tona së bashku me të afërmit dhe miqtë, në solidaritet, në ndihmë dhe përkujdesje ndaj njëri-tjetrit”.“Gëzuar! Viti i Ri 2021, të festojmë me kujdes, të festojmë të gjithë së bashku!”, thuhet në urimin e Kryetarit Ahmeti, me rastin e festës së Vitit të Ri 2021.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Vdes një i paraburgosur në Lipjan

Press Lipjani

Publikohen fotografitë e ushtarëve të vrarë sirianë nga sulmët ajrore të SHBA’së (FOTO)

lipjanipress

Shukri Buja tregon nëse Nisma do ta kandidojë për kryetar të Lipjanit

lipjanipress

Presidenti dhe Kryeministri s’thonë asnjë fjalë për dorëheqjen e Shefit të AKI’së

lipjanipress

Mediat serbe shkruajnë për takimin e Haradinajt me 70 zëvendësministrat e tij

lipjanipress

Scott: Kosova nuk duhet të ngutet me ushtri

lipjanipress

Serbia ka bllokuar linjën energjetike Kosovë-Shqipëri

lipjanipress

Shpërthen një bombë në qendër të Beogradit, dridhet i gjithë qyteti (Foto dhe Video)

lipjanipress

Familja Jashari pret zyrtarët e AAK’së në Kullën e saj (Foto)

lipjanipress

VETËVENDOSJ në Lipjan nuk ka te ndalun qdo ditë një numër i madh i qytetarëve anëtarsohen

lipjanipress

Takim zyrtar mes Greg Delawie dhe Adnan Rrustemi diskutuan për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit

lipjanipress

Behxhet Pacolli nëse ia donë të mirën Kosovës e shqyrton pozicionin tuaj në këtë qeveri.

lipjanipress
Skip to toolbar