LipjaniPress

I pari i Lipjanit Imri Ahmeti me bashkëpunëtorët e tij po ashtu sot kanë vizituar punimet në Llugagji

Lajme Lipjani

FOTOLAJM/
I pari i Lipjanit Imri Ahmeti me bashkëpunëtorët tij po ashtu sot kanë vizituar punimet në vazhdimin e projektit në ndërtimin e trotuarëve në fshatin Llugaxhi si dhe rregullimin e ndriçimit publik./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan : SHËRBIMET SHËNDETËSORE NË LIPJAN NË GJENDJE TË RËNDË

lipjanipress

Rashiq: Lista Srpska është dashur ta rrëzojë Qeverinë

lipjanipress

Erdogan: Evropa “fashiste dhe mizore”, po i ngjan Luftë së Dytë Botërore

lipjanipress

Gjykata kthen taksistët e dëbuar në Aeroportin e Prishtinës

lipjanipress

Ja sa është numri i kosovarëve që jetojnë në Zvicër

lipjanipress

Policia gjermane tregon se çfarë gjeti në banesën e sulmuesit kosovar në Dusseldorf

lipjanipress

Drenas, arrestohen dy persona për prostitucion

lipjanipress

Drejtori i Klinikës: Vllasi jashtë rrezikut, aktualisht s’ka nevojë për ndërhyrje kirurgjike

lipjanipress

Poeti Lulzim Tafa në revistën “The World Poets Quarterly”

Press Lipjani

Grupi i Kumanovës dënohet me 746 vjet burg

lipjanipress

‘FSK’së i duhen 10 vjet që të arrijë nivelin e nevojshëm të Ushtrisë’ (Video)

lipjanipress

Komuna e Lipjanit kujdeset që zyrtarëve komunalë t’u vijë era e mirë

lipjanipress
Skip to toolbar