LipjaniPress

I pari i Lipjanit Imri Ahmeti me bashkëpunëtorët e tij po ashtu sot kanë vizituar punimet në Llugagji

Lajme Lipjani

FOTOLAJM/
I pari i Lipjanit Imri Ahmeti me bashkëpunëtorët tij po ashtu sot kanë vizituar punimet në vazhdimin e projektit në ndërtimin e trotuarëve në fshatin Llugaxhi si dhe rregullimin e ndriçimit publik./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mesazhi i Votuesit në Fletëvotimin e Ferizajt

lipjanipress

Mustafa: Rusia të mos i japë dhurata Serbisë për të na provokuar

lipjanipress

Daut Haradinaj: Fitim Selimi do te jetë Kryetar i Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

Pas luftës serbët e vranë vëllain e Azem Vllasit (Pamje të rënda)

lipjanipress

Gjykata kthen taksistët e dëbuar në Aeroportin e Prishtinës

lipjanipress

Aktivitet pesë ditor i Qendrës Rinore për të rinjtë e komunës

Press Lipjani

Këto janë pagat e reja në sektorin publik të shëndetësisë në Kosovë

Rexhep Isufi

Gëzuar 8 Marsi të gjitha Nënave

lipjanipress

Nje delegacion e Deges se AAK-se ne Lipjan kane bere homazhe ne varrezat e te reneve per liri ne fshatin Ribar i Vogel

lipjanipress

Çelaj, i gatshëm të kandidojë për kryetar të Prishtinës (Video)

lipjanipress

Reagon Gazmend Abrashi, i përmendur si sekser i Dino Asanajt në Zona Express

lipjanipress

Ambasadori i Meksikës në Serbi: Jemi të përkushtuar ta ndalojmë anëtarësimin e Kosovës në të gjitha organizatat ndërkombëtare

lipjanipress
Skip to toolbar