LipjaniPress

I ri në moshë por i suksesshëm, biznesmeni lipjanas ka disa këshilla për të dhënë

Lajme

Ai është i ri në moshë, por, gjithmonë ka pasur ambicie të qarta.

Fjala është për biznesmenin e ri, Fadil Sopa, i cili po rrit çdo ditë e më shumë biznesin e tij.

Por, krahas kësaj, duke qenë se është kaq i arritur në karrierë, Sopa ka dhënë një shembull të një biznesmeni model se si vlersohet puna dhe saktifica e çdo puntorit duke drekuar së bashku me ta.

Ai në një shënim ne faqen e tij zyrtare, Sopa falenderuar secilin punëtor për kontrubin e tyre në biznesin që ai e drejton.

« Dreka e përbashkët me stafin e regjistrimit 2022.
Faleminderit për secilin punëtor që japin mundë dhe kontribut për firmën tonë, vazhdojmë së bashku.
Na priftë e mbara.
7 Vëllezërit Center.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress

Për ministrin e Kosovës, FETO është organizatë terroriste dhe shkollat e Gylenit duhet të mbyllen

lipjanipress

Pse Ibrahim Rugova është figurë kaq e rëndësishme? (VIDEO)

lipjanipress

Inaugurohet objekti muze “Ish selia Ipeshkvnore e Kosovës” në Ferizaj

Press Lipjani

Ministri i FSK-së nuk e ka refuzuar pagën me rritje

lipjanipress

LËVIZJA VETËVENDOSJE-LIPJAN: GADIMJA DËSHMON PËRKRAHJEN PËR SELATIN RETKOCERIN DHE LËVIZJEN VETËVENDOSJE!

lipjanipress

Fuad Ramiqi dhe 4 imamë deklarohen të pafajshëm

lipjanipress

Këto janë nënat që gatuan për refugjatët dhe ushtarët e UÇK-së (VIDEO)

lipjanipress

Turqi: Zyrtarët policorë që martohen me shkelës të kurorës e humbin punën

lipjanipress

Malisheva në përkrahje të Ramush Haradinajt

lipjanipress

Familja e Selatin Bajramit nga Medveci bëhet me shtëpi të re

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR KRYETARIN RETKOCERI NË JANJEVË E KA FUTUR NË PANIK IMRI AHMETIN

lipjanipress
Skip to toolbar