LipjaniPress

IKU KORREKTORI I FUTBOLLIT KOSOVAR

Op/Ed

E themeloi emisionin 2 me 1. Ora 22:30 e së dielës për shumë vjet me radhë për shumëkë ishte rezervim kohe për atë që do të shfaqte Agimi.

Por, jo vetëm që po realizonte emisionin më të shikuar sportiv, por edhe jepte kontribut të çmueshëm në avancimin e futbollit.

Analizat mbi organizimin e dobët të ndonjë ndeshje, mbi dhunën e shfaqur në stadiume dhe përfundimisht me analizën mbi referimin, Agimi, ishte një korrektor i papërsëritshëm i futbollit kosovar.

Agim! Prehu në paqe kolegu ynë! Ke vdekur vetëm fizikisht, ndërsa 2 me 1 dhe emri yt aq sportiv do të rrojë gjatë.
Ngushëllime familjes!…

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

S.Retkoceri: Para pak ditësh botova një shkrim/opinion në njërin nga portalet e shumëta të Lipjanit.

lipjanipress

Fluturimi i Valon Sylës në kazan !… SHKRUAN : Bekim Brestovci

lipjanipress

Mungesa e mendimit kritik, edukimit dhe arsimitcilësor prodhon e shpërndanë injoroncë

Rexhep Isufi

QEVERIA KOSOVËS TA ZGJIDH ÇËSHTJEN E DEMARKACIONIT OSE TË KËRKOJ FALJE QYTETARËVE DHE TË JEP DORËHEQJE.

lipjanipress

7 opinione për 10-shin e Lëvizjes Vetëvendosje në Lipjan Shkelzen Bislimin

lipjanipress

Bashkimi Europian nuk është i plotë pa Ballkanin Perëndimor

lipjanipress

Po duam punë, mjaftë me mashtrime

lipjanipress

LAVDI PËR JETËN DHE VEPRËN E ISMET ASLLANIT (KOMANDAT PRAPASHTICA).

lipjanipress

RAMIZ LLADROVCI HERËT E PASKA FILLU FUSHATEN

lipjanipress

SHPEND AHMETI DJE U SHFAQ REAL

lipjanipress

Xhevat Shyqeri Berisha:Vota e shpresës, është vota për Kryetarin Kampion

lipjanipress

Behgjet Pacolli duhet të jet Kryeminister i Kosovës dhe duhet të qeveris me kosovën sepse vetëm Behgjet Pacolli është i duhuri për kosovën ate e duan edhe Qytetarët për Kryeministēr

lipjanipress
Skip to toolbar