LipjaniPress

Ilir Tasholli Aderon ne LDK njëri nga drejtorët në qeverisjen aktuale në (AAK)

Lipjani

Ilir Tasholli është njëri nga drejtorët në qeverisjen aktuale në komunën e Lipjanit i cili këtë post e ka marrë nga një subjekt tjetër politik (AAK), ndërsa pikërisht në përvjetorin e 27 të themelimit të LDK-së, z. Tasholli aderon në këtë subjekt politik. Lidhur me këtë aderim ne zhvillojmë një bised me z. Tasholli.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PDK-Lipjan z. Hajrullahu vizitoi familjen Bekteshi në Rufc të Ri

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi punimet në instalimin e Ujësjellsit

lipjanipress

Lipjani si gjithmon zemërgjerë për djaloshin 25 vjec Sejdi Smajli, mblidhen afro 40 mijë euro për pak orë

lipjanipress

Kryetari Ahmeti – Gjaku im krenaria ime

lipjanipress

Kandidati për kryetar z.Heset Sahiti shpalosi edhe në Grackë të vogël programin për qeverisjen 4 vjeqare në Lipjan.

lipjanipress

Janjeva dhe janjevasit të paluhatshëm, gjithmonë LDK

lipjanipress

Aderime në Nisma Socialdemokrate në Lipjan

lipjanipress

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje – Qendra në Lipjan z. Selatin Retkoceri, me bashkëpunëtorët vizituan Krojmirin, Shalen, dhe Kleçken:

lipjanipress

19 vjet nga hyrja e NATO-s në Kosovë

lipjanipress

33 anëtarë të LDK-së në Mitrovicë i bashkohen iniciativës së Vjosa Osmanit

lipjanipress

Kuvendi nuk aprovoi rendin e ditës, mbyllet seanca

lipjanipress

Kryetari I komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti të martën ka mbajtur takimin publik me qytetarët e kësaj komune

lipjanipress
Skip to toolbar