LipjaniPress

IMRI AHMETI- nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me këshillin evropian KE për të drejtat e minoriteteve

Lajme Lipjani
Sot ne Swiss Diamonds IMRI AHMETI- nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me kshillin europian KE për të drejtat e minoriteteve
Ai tregon se lipjani ka nje nënkryetar për komunitete dhe se ndjehet krenar me punën që bën nënkryetari Lulzim Qerimi
z.Ahmeti gjithëashtu thotë se eshte i gatshem qdo herë të bashkpunoj s’bashku me nënkryetatin për komunitete Lulzim Qerimi dhe minoritetet për të mirën e tyre në bashkupim me Kshillin Evropian
Facebook Comments

Related posts

Fillon izolimi dhe riparimi i pjesës së jashtme të objektit të Komunës (Foto)

lipjanipress

E aksidentuara Violeta Deda ka nevojë urgjente për gjak

lipjanipress

Britania dërgon qindra ushtarë, tanke dhe armatim të rëndë në kufirin me Rusinë

lipjanipress

U mbajt Kuvendi i Punës së Lidhjes Demokratike të Kosovës Dega në Lipjan.

lipjanipress

Plagoset një femër me armë zjarri në Prishtinë

lipjanipress

Kryetari i LDK’së uron Pashkët edhe përmes rrjetit social Twitter

lipjanipress

Anita Muçaj – Haradinaj ka thënë se e ka pritur një shtyrje të seancës nga Gjykata e Colmarit

Press Lipjani

Të shtëna me armë në një shkollë në Francë, ka të plagosur

lipjanipress

Veseli: Do ta bëjmë ushtrinë për të garantuar të ardhmen e fëmijëve tanë

lipjanipress

Behgjet Pacolli duhet të jet Kryeminister i Kosovës dhe duhet të qeveris me kosovën sepse vetëm Behgjet Pacolli është i duhuri për kosovën ate e duan edhe Qytetarët për Kryeministēr

lipjanipress

URGJENTE: VETERANI I UÇK-së Sabedin Agushi është në gjendtje kritike në QKUK kërkohet gjak Grupi 0 Negativ

lipjanipress

Fauz Ramiz Xhemajli Ushtruesi i detyrës të kryetarit të AKR-së,dega në Lipjan,

lipjanipress
Skip to toolbar