LipjaniPress

IMRI AHMETI: QYTETARËT PËRMES VENDIMMARRJES NDIKOJNË NË ZHVILLIM

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Edhe kandidati i LDK-së, për kryetar të Lipjanit Imri Ahmeti ka ushtruar të drejtën e tij kushtetuese ku ka votuar në shkollën fillore ‘7 Marsi’ në fshatin Potuovc.

Ai ka ftuar qytetarët që të dalin të votojnë, duk thënë se përmes të drejtës së vendimmarrjes do të ndikojnë shumë në procesin e ardhshëm të zhvillimit të shoqërisë.

Ahmeti gjatë procesit të votimit ishte i shoqëruar nga bashkëshortja e tij.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kontingjenti i KFOR-it Italian dhuron donacion për klinikat e QKU-së, në vlerë 70 mijë euro

lipjanipress

Glauk Konjufca: Nëse Shpendi ishte me jahtin e Devollëve, duhet të merret në përgjegjësi

lipjanipress

Deklarata befasuese e Daut Haradinajt për Vlora Çitakun (Video)

lipjanipress

Prokuroria Speciale ngre aktakuzë për krime lufte ndaj një personi

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti i përkushtuar për përkrahjen e sportistëve të rinjë

lipjanipress

Shala nuk beson se serbët do ta rrënojnë vetë murin

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan:PËRKRAHJA E MADHE PËR KRYETARIN RETKOCERI NË JANJEVË E KA FUTUR NË PANIK IMRI AHMETIN

lipjanipress

Qytetari në Resnjë ndërroi jetë përderisa prente dru

lipjanipress

Përkujdesja për të pastrehët, të uriturit dhe të varfrit ështe një nga misionet e Hoxhë Naser Baftiut njëkohesisht edhe Drejtor i Shoqatës Dora e Lirë

lipjanipress

Kodra e Diellit e lënë pas dore, skitarët ankohen se s’ka kushte për skijim (FOTO)

lipjanipress

Televizioni publik pritet të bëhet me pagesë

lipjanipress

Abrashi: S’kemi kohë për dëshirat e opozitës

lipjanipress
Skip to toolbar