LipjaniPress

Ish-kryeministrit Bajram Rexhepi i keqësohet gjendja shëndetësore

Lajme

Ish-kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi, është në gjendje të rëndë shëndetësore, për shkak të disa komplikimeve shëndetësore në organet vitale.

Burime të Veriu.info bëjnë të ditur se ish-kryetari i Mitrovicës është duke u trajtuar në QKUK, ku po merr trajtim intenziv nga mjekët.

Ndryshe, Bajram Rexhepi viteve të fundit është tërhequr krejtësisht nga politika dhe i është përkushtuar profesionit të tij prej kirurgu.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kush po kërkon të ndërtojë 5 spitale në qendrat më të mëdha rajonale? Tregon ministrja Bajrami (Video)

lipjanipress

Nesër pritet të shpallet aktgjykimi ndaj Pal Lekaj dhe të tjerëve që ngarkohen me vepra penale për korrupsion

lipjanipress

Zaev sot në Gjykatë për seancën e re të rastit “Ryshfeti”

lipjanipress

Lëvizja “Stop Operacionit Soros”: Uashingtoni ta revidojë punën e USAID-it në Maqedoni

lipjanipress

Lideri i Hezbollahut: Jemi optimist sepse Shtëpinë e Bardhë tash e udhëheq një idiot

lipjanipress

Ministri Shala falënderon ambasadorët për ndihmën që dhanë për rrënimin e murit

lipjanipress

“Shqiptarët nuk vlejnë për ne!” Gazetari shqiptar i përgjigjet Marine Le Pen: Shqiptarët të dhanë Napoleonin, Nënë Terezën, mos doni edhe…

Press Lipjani

Ministria e Infrastrukturës arsyeton gjobën prej 50 eurove ndaj shoferëve për mungesë të formularit

lipjanipress

Treni godet kamionin në Fushë-Kosovë (Foto)

lipjanipress

Seanca për Haradinajn nesër në ora 09:00

lipjanipress

Gazeta Express e mbështet Ramush Haradinajn për kryeministër

lipjanipress

Limaj thotë se opozita do t’i fitojë 57% të votave në zgjedhjet e ardhshme (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar