LipjaniPress

Ja çka thonë të moshuarit për mungesën e WC-ve publike në Prishtinë (VIDEO)

Lajme Lipjani

Shumica e qyteteve të Kosovës, nuk kanë nevojtore publike.

Kjo i bënë qytetarët që të gjejnë alternativa, duke nisur nga shfrytëzimi i lokaleve, hyrjeve të banesave, e besa edhe monumenteve të ndryshme, njofton Klan Kosova.

Detaje sjell Tema e Orës së Fundit, përgatitur nga gazetari Agan Hajdarhoxha.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Dëshmi të reja: Si i urdhëroi Millosheviq vartësit e tij për t’i fshehur krimet në Kosovë

lipjanipress

Nxënësit shqelmojnë dhe përplasin karriget në Shtime(VIDEO)

lipjanipress

E tmerrshme/ Adoleshenti vret veten live në Facebook me pushkën e babait (+16 Video)

lipjanipress

Policia: Do të veprojmë në tërë Kosovën në mbrojtje të votës

lipjanipress

​Paratë e humbura në polici, kërkohet pronari

lipjanipress

Policia realizon pilot projektin për vendosjen e shenjave të trafikut

lipjanipress

Për herë të dytë dështon aprovimi i pikave të rendit të ditës në mbledhjen e Kuvendit të komunës të Lipjanit

lipjanipress

Për ministrin e Kosovës, FETO është organizatë terroriste dhe shkollat e Gylenit duhet të mbyllen

lipjanipress

Pamje të tmerrshme në kryeqytet – lypësi i zhveshur në temperatura nën zero (Foto)

lipjanipress

E rrahu dhe e la të zhveshur ish-të dashurën në rrugët e Shkupit

lipjanipress

Përurohet projekti i përbashkët në mes Komunës së Lipjanit dhe UNDP (Foto)

lipjanipress

Shkencëtarët të alarmuar: Një mega-cunam do vrasë mijëra persona në Evropë

lipjanipress
Skip to toolbar