LipjaniPress

Kadri Veseli i bën ofert antarit të Vetëvendosjes!

Lajme Lipjani

Si duket ofertat skan të ndalur në këtë postim shihet edhe vetë Kryeparlamentari Kadri Veseli duke ofru ofert Shkumbin Demollit

 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lajmrim për të gjithë të interesuarit se më datën 20.05.2017 e shtunë duke fillu nga ora 10:00 në fshatin Ribar i Madh – Lipjan

lipjanipress

Kodra e Diellit e lënë pas dore, skitarët ankohen se s’ka kushte për skijim (FOTO)

lipjanipress

Gazetari amerikan pas qëndrimit në Mitrovicë: Në Kosovë, paqja është e ndërtuar mbi ndarjen

lipjanipress

Suedi: Rrotullohet autobusi me nxënës, 3 të vdekur, mbi 50 të lënduar

lipjanipress

Si do të përgjigjej NATO nëse Serbia anekson Veriun?

lipjanipress

Universiteti “Haxhi Zeka” nuk ka para për bursa

lipjanipress

Deklarata shokuese e ish ushtarit serb: Me eshtrat e shqiptarëve janë shtruar rrugët (VIDEO)

lipjanipress

Propaganda e Beogradit: Kosova po përgatit sulm në Veri

lipjanipress

VARFËRIA DHE KUSHTET E JETESËS SË KOMUNITETIT ASHKALI

lipjanipress

Reagon Moska: Pengimi i koalcionit VMRO-BDI nga Perëndimi çon drejt destabilizimit të rajonit

lipjanipress

Fatmir Reqicën nuk e thyen dënimi 40 vjeçar

lipjanipress

Gëzohuni, nesër moti do të jetë fantastik

lipjanipress
Skip to toolbar