LipjaniPress

Kadri Veseli shpjegon dallimin ndërmjet ‘ktu’ dhe ‘kty’ (Video)

Lajme

Kreu i Kuvendit, Kadri Veseli, në emisionin “Komiteti Qendror” – i drejtuar nga Berat Buzhala, Leonard Kerquki dhe Shpend Limoni – prodhim i Gazetës Express për RTV Dukagjini, ka folur rreth mënyrës së tij të të shprehurit.

Veseli është pyetur nga një lexues në Facebook për mënyrën si ai e thotë fjalën ‘këtu’, e për të cilën jo rrallëherë është komentuar në rrjetet sociale.

Më poshtë mund të ndiqni përgjigjen e Veselit:

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ja sa është numri i kosovarëve që jetojnë në Zvicër

lipjanipress

Hoxhaj: Jemi të shqetësuar me armatosjen e Serbisë

lipjanipress

E pazakontë në Vlorë/ Seks në makinë, vdes gjatë aktit 58-vjeçari

lipjanipress

Krasniqi: Opozita s’do të bëhet hisedare e marrëveshjeve të dëmshme

lipjanipress

Zaevin e shpallin shqiptar

lipjanipress

Agjenti serb: Haradinaj s’u arrestua për krime lufte, prapa tij qëndrojnë njerëz të CIA’s dhe NATO’s (Video)

lipjanipress

LDK lëvdon Mustafën: Rrëzimi i murit pasqyron lidership të guximshëm

lipjanipress

Kuvendi Komunal miraton buxhetin për vitin 2019-2021

lipjanipress

Këshilltari i kryeministrit: Albin, ju paskeni edhe jahta

lipjanipress

Super arma e kroatëve që tmerroi serbët (FOTO)

lipjanipress

Darmanovic: Bëhemi pjesë e NATO-s në fund të majit

lipjanipress

Përfaqësuesi i Kim Jong Un: Koreja e Veriut mund ta shkatërrojë botën me vetëm 3 bomba! Kujdes

lipjanipress
Skip to toolbar