LipjaniPress

Kaloi valixhen në aeroport, ajo që kapën rrezet X i tmerruan të gjithë

Lajme Nderkombëtare

Të punosh si kontrollues valixhesh në aeroport duket sikur është një punë e lehtë për disa, por në fakt është dhe e komplikuar dhe sidomos kur ke të bësh me pasagjerë si personi në fjalë.

Teksa një pasagjer po kalonte valixhen e tij në aeroport në Shtetet e Bashkuara, paprimtas punonjësja kupton se diçka nuk ishte në rregull.

Në momentin që ajo vendos rrezet X, sheh se brenda ka diçka që nuk shkon dhe e njohur nga pajisja shtyhet menjëherë për ta hapur valixhen.

Kur sheh se ç’kishte brenda tmerrohet dhe menjëherë telefonon sigurimin.
Në të ishin pesë kobra dhe nëse do kishin kaluar, për t’u futur në avion do u kishin bërë gjëmën pasagjerëve, pasi nëse ata acarohen janë gati të shpërthejnë nga çanta.

Mësohet se janë marrë masa ndaj pasagjerit.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Këto janë arsyet që Prokuroria ngriti aktakuzë kundër Shukri Bujës dhe 8 bashkëpunëtorëve të tij

lipjanipress

Pas luftës serbët e vranë vëllain e Azem Vllasit (Pamje të rënda)

lipjanipress

Deputeti i NISMA-s kërkon kokën e Presidentit për gylenistët e kidnapuar

lipjanipress

Video shokuese nga një shkollë e Kosovës: Nxënesit shajnë profesorin (Video)

lipjanipress

Hahn: Kodi telefonik rezultat i dialogut Kosovë – Serbi

lipjanipress

Gjermania i tërheq vërejtje Greqisë

lipjanipress

Në zgjedhjet e 11 qershorit mund të kandidojnë edhe të akuzuarit për krim e korrupsion

lipjanipress

Krasniqi për bisedën e Thaçit me Vuçuiqin: Kush u gëzua më shumë

lipjanipress

Mblidhet Këshilli i AAK’së (FOTO)

lipjanipress

Dialogu ‘ribashkon’ opozitën

lipjanipress

Hasan S Zeneli: Kur bota rrotullohet rreth komandant dreqit !!!

lipjanipress

Kryetari I komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti të martën ka mbajtur takimin publik me qytetarët e kësaj komune

lipjanipress
Skip to toolbar