LipjaniPress

Kaos komunikacioni në qendër të qytetit në rrugën  Gjergj Fishta.(VIDEO+FOTO)

Lajme Lipjani

Në qendër të qytetit në rrugën  Gjergj Fishta, ku edhe gjendet shkolla fillore “Vllezërit Frasheri” bllokohet po thuajse qdo ditë nga parkimi veturave, ndërsa këto bllokime nuk është se jan shkaktar vetëm ngasesit e veturave të cilët parkohen për ti marr femijet e tyre nga shkolla ne ora 16:00. Këtë kaos e shkakton edhe Semafori i cili është keqprogramuar (koha) , nuk mjafton as për 6 vetura të kalojn në afatin prej 17 sekondave arsyeja sepse në të njejtën kohë hapet edhe semafori për këmbsoret./LipjaniPress.com//

Në fotografitë dhe Video’t e mëposhtme të bëra shihet kaosi i shkaktuar thuajse qdo ditë e njejta gjë përseritet.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mentor Vishesella ftonë Komandatët e “Brigadës 121 Ismet Jashari Kumanova”në debat para mediave të ballafaqohen me realitetin

lipjanipress

Mandati për Qeverinë: Ivanov nesër nis konsultimet me partitë politike

lipjanipress

Delegacioni i qytetit Martingy nga Zvicrra ka vizituar Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

Koci: Në rastin Haradinaj, pushteti s’guxon të sillet thuajse asgjë s’ka ndodhur

lipjanipress

Në Gjermani, mërgimtarët e kapin mat Shpend Ahmetin në një vikend tjetër të shtrenjtë (Foto)

lipjanipress

HIERARKIA E KRIMIT NË KOSOVË(VIDEO)

lipjanipress

Shala tregoj që i takon NISMA-së dhe që NISMA i takon Shalës(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

U bënë gati katër muaj të bllokimit të punës së Kuvendit komunal nga Kryesuesja e KK- së në mënyrë të jashtëligjshme duke shkel rëndë LVL

lipjanipress

E tmerrshme/ Adoleshenti vret veten live në Facebook me pushkën e babait (+16 Video)

lipjanipress

Gecaj: Hipokrizia nuk ka kufi (Foto)

lipjanipress

Hoxhaj në Kroaci: Së bashku të pamundësojmë rikthimin e dominimit serb

lipjanipress

Avokati i Popullit: Kushtëzimi për pagesën e tatimit në pronë, i paligjshëm

lipjanipress
Skip to toolbar