LipjaniPress

KEDS: Nuk i intereson a rrezikohet jeta e qytetarve (FOTO)

Lajme Lipjani

Sot rreth orës 18:00 një lexues i Lipjanipress.com në Fshatin Qylage të Lipjanit ishte  kalimtar rasti në rrugen kryesore, dhe  shef disa fëmijë duke prekur kabllot e zhveshura të cilat gjenden në një shtyllë elektrike ku gjithashtu shifet edhe ora të cilen ka vendosur KEDS, dhe nuk ka asnjë lloj sigurie për fëmijet të cilet banojnë aty afër, personi në fjaël kishte ndalur makinen dhe kishte larguar femijet nga shtylla elektrike dhe gjithashtu ka cekur se kishte njoftuar edhe Policinë e Kosovës, ku kishte marr përgjegjen se do të dërgojnë një patroll policie në vendin ku gjendet kjo orë në këtë gjendje që kishte lënë KEDS pa asnje lloj sigurie./Lipjanipress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari i Forumit Rinor Sami Borovci me Forumin Rinor te AKR-së bejn homazhe ne prekaz.(Foto)

lipjanipress

LDK-Lipjan: Smallusha i thotë PO kryetarit Imri Ahmeti dhe LDK-së

lipjanipress

Ushtari i NATO’s ka bërë diçka të mrekullueshme për Drenasin (Foto)

lipjanipress

GLLOGOVCI DËSHMOJ SE KRYETARI IMRI AHMETI ISHTE DHE DO JETË KRYETARI I LIPJANIT EDHE PËR KATËR VITE

lipjanipress

Të rinjtë të gatshëm t’i shërbejnë Ushtrisë së Kosovës

lipjanipress

Shoqatat për mbrojtjen e konsumatorëve që nuk i njeh askush

lipjanipress

Mesazh i z.Hajrullahu për qytetarët e komunës së Lipjanit

lipjanipress

Problemet e mërgimtarëve gjatë aplikimit për të votuar në Kosovë

lipjanipress

PDK Lipjan: IMRI AHMETI PËRMES NJERËZVE TË TIJ PO SHANTAZHON DHE KËRCËNON VOTUESIT

lipjanipress

Deputetja e Vetëvendosjes e pranon se Shpend Ahmeti ishte në jaht, ankohet për reagimet

lipjanipress

MBAHET MBLEDHJA E KËSHILLIT TË QENDRËS SË LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress

Call Center Agent bewerben Sie sich als Mitarbeiter im Kundenservice für Vodafone (Prishtina)

lipjanipress
Skip to toolbar