LipjaniPress

Kerkohen 10 mjeshter ne gjermani Darmstadt

World Lajme Lipjani
https://www.facebook.com/Telat.Reqica

KËRKOHEN 10 Mjeshter në Gjermani
Ju sigurojmë kontratën e punës dhe banesen.
Gjitheashtu kërkohen edhe :
▪Moler
▪Pllaka-shtrues
▪Gipser
▪Fasader dhe shumë profesione tjera!
www.facebook.com/Telat.Reqica
Info:+4917670455810 (Whatssapp
www.r-s-innenausbau.de/
*** Ndihmojë-Tregoj Familjarit, vëllaut, shokut, mikut, kusherinit, kojshis!

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

Policia gjermane tregon se çfarë gjeti në banesën e sulmuesit kosovar në Dusseldorf

lipjanipress

URGJENTE: VETERANI I UÇK-së Sabedin Agushi është në gjendtje kritike në QKUK kërkohet gjak Grupi 0 Negativ

lipjanipress

Shokon kryetari i Malishevës: Ne shqiptarët e kemi në gjene vjedhjen (Video)

lipjanipress

Një muaj paraburgim policit dhe zyrtarit të Shërbimeve Korrektuese për armëmbajtje pa leje

lipjanipress

Gallatë e madhe në internet, për linjën e parë të fluturimit Beograd – Prishtinë (Foto)

lipjanipress

Çfarë premtuan deri tash partitë politike që po e kërkojnë votën?

lipjanipress

Tahiri po ia sheh fundin dialogut me Serbinë

lipjanipress

Përfaqësuesit e World Visionit Kryetari Ahmeti pret në Lipjan

lipjanipress

Kryeprokurori i Prizrenit ua ndalon alkoolin prokurorëve

lipjanipress

Kryeministër z.Ramush Haradinaj zëvendëskryeminister z.Fatmir Limaj shikoje këtë Çlirimtarin është nga Llapushniku Malush Gashin bashkëluftetarë i joni

lipjanipress

Kush është grupi që ka vendosur “t’i vrasë tradhtarët”?

lipjanipress
Skip to toolbar