LipjaniPress

Kërkohet ndihmë për shërim jashtë vendit për vëllezërit nga Gjilani

Lajme Lipjani Shneta

Dy fëmijët e familjes Pajaziti nga Gjilani, Ermini dhe Emini, njëri 10 dhe tjetri 13 vjeçar kanë nevojë për ndihmën tuaj.

Vëllezërit Pajaziti janë diagnostifikuar me epilepsi në fazën e dytë dhe janë me probleme mendore, teksa për shërimin e tyre nevojiten 22 mijë euro.

Nëna e vëllezërve, Hanumshahe Pajaziti për Telegrafin ka thënë se tashmë janë grumbulluar 8 mijë euro për shërimin e djemve të saj të cilët duhet të shkojnë për trajtim në 

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kush është Avdullah Hoti, kandidati për Kryeministër i LDK’së?

lipjanipress

Beteja e Presidentit për fajësimin e bashkësisë ndërkombëtare

lipjanipress

Obama sfidoi Kongresin për të dorëzuar $ 220 milionë.

lipjanipress

Policia bllokon hyrjen e “Grandit”, e dyshimtë një veturë me regjistrim të Beogradit

lipjanipress

DnV nis fushatën “As unë nuk votoj kandidatë të korruptuar”

lipjanipress

Hoti: Tryezat po i bëjmë për të caktuar datë të zgjedhjeve

lipjanipress

Mediat serbe në panik: NATO po e armatosë Kosovën për ta marrë Veriun

lipjanipress

Kryetari Ahmeti nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me OJQ “Zëri i Romëve, Ashkalinjëve dhe Egjiptasve”

lipjanipress

Pretendimet e një romi se UÇK-ja ia rrëmbeu vëllain dhe kushëririn

lipjanipress

Pasi t’i shihni 5 përbërësit rrënqethës që përdoren për parfumet luksozë, kurrë më nuk do t’i përdorni (Foto)

lipjanipress

Vetëvendosje: Nëse zgjedhjet nuk manipulohen, PDK do të jetë në opozitë

lipjanipress

Arrestohet një zyrtar i lartë i Qeverisë, kërkonte para për të hequr një lëndë nga gjykata

lipjanipress
Skip to toolbar