LipjaniPress

Këshilli komunal i viktimave të dhunës në baza gjinore mban takim pune

Lajme Lipjani

Është mbajtur mbledhja e radhës e Këshillit të viktimave të dhunës në baza gjinore nën kryesimin e kryesueses së këtij këshilli Makfirete Shamolli. Gjatë këtij takimi nga anëtarët e këshillit u diskutua rreth aktiviteteve të cilat janë zhvilluar dhe do të zhvillohen në vazhdimësi si dhe si propozim konkret ka dalur rikonstituimi i anëtarësisë dhe i kryesimit të këtij këshilli.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Aksident në rrugën Kumanovë-Shkup, rikahëzohet komunikacioni

lipjanipress

NJOFTIM PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR KOMISIONI NGA SHOQËRIA CIVILE

lipjanipress

Seanca për Haradinajn nesër në ora 09:00

lipjanipress

Hashim Thaçi jep një lajm të ri për vizat! (VIDEO)

lipjanipress

Gazetari amerikan pas qëndrimit në Mitrovicë: Në Kosovë, paqja është e ndërtuar mbi ndarjen

lipjanipress

Instrumentistët e Vegjël Popullor nga Lipjani shpërblehen me dy çmime në Festivalin e 14-të mbarëkombëtar në Fushë -Arrëz

lipjanipress

Klan Kosova: Zgjedhjet e reja më 28 maj ose 4 qershor

lipjanipress

Donacion për Lipjananasit: Shoqata e Prodhuesve të Qumshtit të Kosovës (FOTO)

lipjanipress

Pamje 3D të strukturës së sheshit që po ndërtohet në Veri (Video)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur shefen e Zyrës së BE-së, Natalia Apostolova

lipjanipress

Hashim Thaçit i vjen edhe një goditje e papritur nga SHBA-ja (FOTO)

lipjanipress

Veprimtaria Shkencore e Prof.Dr.Vehbi Imeri,doctor i Shkecave të Ekonomisë dhe kandidat për deputet në Kuvendin e Republikës të Kosovës

lipjanipress
Skip to toolbar